Kriptovaliutos dabar prieinamos prekybai RoboMarkets

16.03.2018 / 16:42

Brangūs Klientai ir Partneriai,

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog nuo šiol RoboMarkets jums siūlo prekiauti populiariausių kriptovaliutų CFD - Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Litecoin ir Ripple. Investicijos į naujus instrumentus prieinamos naudojant MetaTrader 4, MetaTrader 5, WebTrader ir R Trader prekybos terminalus.

Skaitykite daugiau

RoboMarkets vertina savo klientų interesus ir jiems siūlo patraukliaus prekybos sąlygas suteikiant įvairiausius instrumentus. Taip pat užtikrina aukščiausią kokybę atitinkančias paslaugas bei profesionalią pagalbą. Tokių inovatyvių instrumentų kaip kriptovaliutų įvedimas yra natūralus žingsnis siekiant įgyvendinti įmonės užsibrėžtus tikslus.

Nauji prekybos instrumentai prieinami Pro-Standard, ECN-Pro, Prime, Pro-Affiliate, ECN-Pro, Affiliate, ir R Trader paskyrose. Daugiau išsamesnės informacijos, susijusios su prekybos sąlygomis kriptovaliutų CFD galite rasti "Kontraktų sąlygos" mūsų tinklalapyje.

Taip pat pagerinome prekybą kriptovaliutomis per R Trader platformą. Nuo šiol turite galimybe prekiauti kriptovaliutomis be svopų, kai svertas yra 1:1.

Nuoširdžiai,
RoboMarkets komanda