Įspėjimas apie riziką

Prieš jums patenkant į valiutų bei fondų rinkas, jums reikia atminti, kad prekyba valiutomis ir kiti investiciniai produktai iš esmės reiškia prekiavimą ir visuomet yra susiję su ženklia rizika. Įvairių finansinių svyravimų rezultate jūs galite ne tik ženkliai padidinti savo kapitalą, bet taip pat galite ir visiškai jo netekti.

Dėl minėtų priežasčių RoboMarkets Ltd klientai privalo užtikrinti, kad jie supranta visas įmanomas tokios rizikos pasekmes, kad jie žino visas taisykles ir nuostatas, reguliuojančias naudojimąsi investiciniais produktais, įskaitant korporatyvinius renginius, kurių rezultate įvyksta užtikrinamojo turto pokyčiai. Klientas supranta, kad egzistuoja specifinė rizika ir savybės, kurios veikia kainas, keitimo kursus ir investicinius produktus.

Į šią riziką įeina likvidumo sumažėjimas, kainos pokytis, aukštas volatilumas ir nesuvaldomos aplinkybės.

Prieš jums atidarant pas mus sąskaitą, detaliai išnagrinėkite naudotojo sutartį, o taip pat pagrindinius finansų rinkų principus ir taisykles.

RoboMarkets Ltd nėra atsakingas už bet kokius nuostolius, kurie įvyko dėl reguliacinių apribojimų, valiutų ir fondų rinkų reguliavimo, karinių veiksmų, prekybos sustabdymo ir kitų nekontroliuojamų aplinkybių.

Rizikos atskleidimas (RoboMarkets Ltd)