Specialus pasiūlymasrinkos profesionalams

Prekiaukite ECN sąskaitose su svertu iki 1:500*, spredais nuo 0 punkto ir minimaliu 100 USD įnašu visus 2020 metus!

Pradėti prekiauti

* - Prieinama tik Profesionaliems klientams.

Tik iki 2020 pabaigos -Specialios prekybos sąlygos Prime sąskaitose!

  • Minimalus įnašas: 100 USD vietoje 5,000 USD.
  • Svertas: iki 1:300*.
  • Spredas: nuo 0 punktų.
Mit Handel beginnen

* - Prieinama tik Profesionaliems klientams.

Prekiaukite 3,000+ JAV akcijų R Trader be jokių komisinių

  • Jokių komisinių už akciją
  • Jokio finansavimo mokesčio
  • Jokių nurodymų skaičiaus apribojimų
Investuokite į akcijas dabar

Oficialus partneris BMW M Motorsport

Siekite savo norimų tikslų kartu su mumis!

Pradėkite prekiauti

Investuokite į Indeksus išskirtinėmis sąlygomis

  • Spredas DE30 indeksui nuo 0 punkto.
  • Komisiniai mokesčiai nuo 4 USD, kai prekybos apimtis siekia 1 milijoną USD.
  • Minimali sandorio apimtis - 0,01 loto.
Skaitykite daugiau
 

Paskyrų tipai

Visi paskyrų tipai

Prekybos platformos

  • MT4 - populiari prekybos platforma su daugybė informacinės medžiagos. Turinti prekybos indikatorius ir robotus. Platforma skirta prekybai valiutų rinkose.

    • 3 sandorių vykdymo tipai
    • 9 laiko intervalai
    • 50 integruotų techninės analizės indikatorių
    • Sandorių tipų įvairovė
  • MT5 - naujausia MetaTrader platformos versija, suteikianti galimybę naudotis apsidraudimo sistemomis (angl. Netting and Hedging systems).

    • 4 sandorių vykdymo tipai
    • Kelių valiutų testeris
    • Rinkos gylis
    • 6 tipų laukiami sandoriai

RoboMarkets prekybos platformos

  • RoboMarkets pristato lankstesnes ir pažangesnes MobileTrader ir WebTrader prekybos platformas.

    • Galimybė prekiauti naudojantis naršykle bet kuriame iOS ar Android operacines sistemas palaikančiame mobiliajame įrenginyje.
    • Toks pat funkcionalumas kaip ir kompiuteryje įdegtuose prekybos platformose.
    • Jūsų pozicijų valdymas iš bet kurios pasaulio vietos.
  • Įvairių turtų klasių prekybos platforma, pasižyminti didelio funkcionalumo įrankiais, skirtais techninei analizei.

    • Daugiau nei 12,000 prekybos priemonių: Akcijos, valiutos (FOREX), akcijų indeksai, ETF, kriptovaliutos (CFD).
    • Minimalus įnašas nuo 100 EUR / 100 USD.
    • Unikalios prekybos robotų kūrimo galimybės, nereikalaujančios programavimo įgūdžių.
Prekybos platformų centras

Išskirtinės prekybos platformos

RoboForex pristato MobileTrader ir WebTrader platformas- lankstesnes ir pažangesnes alternatyvas kompiuteriuose esančioms platformoms.

Download on the App Store Get it on Google Play

Jūsų lėšų saugumas

RoboMarkets kompanija vadovaujasi Europos Sąjungos (ES) teisės aktais ir atitinka keliamus reikalavimus, kad užtikrintų Jūsų prekybos sandorių saugumą.

Pradėkite prekiauti dabar
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

8 turto klasės

RoboMarkets prekybos platformos ir paskyros, suteikia prieigą prie didžiausių pasaulio finansų rinkų.

  • Forex

    RoboMarkets siūlo patikimą bei skaidrią prieigą prie prekybos daugiau nei 40 valiutų porų.

    Forex funkcijos
    • Spredai nuo 0 punktų
    • MetaTrader4, MetaTrader5, ir R Trader platformos
    • Greitas sandorių įvykdymas
    Skaitykite daugiau
  • Akcijos

    Investicijos į tikras JAV akcijas ir CFDs akcijoms naudojant vieną patikimiausių platformų rinkoje.

    Akcijų ypatybės
    • Minimalus įnašas nuo 100 EUR / 100 USD
    • Prekybos platformos: MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader
    • Nemoka prieiga prie naujausių duomenų iš akcijų biržų
    Skaitykite daugiau
  • Indeksai

    Indeksas yra dažnai suvokiamas kaip akcijų portfolio, pristatantis tam tikrą rinką ar rinkos sektorių.

    Indeksų ypatybės
    • Spredai be papildomo įkainio
    • Prekybos platformos: MetaTrader 4, R Trader
    • Daugiau nei 10 skirtingų akcijų indeksų
    Skaitykite daugiau
  • ETF

    Prisijunkite prie ETF prekybos, kur valdomo turto vertė yra daugiau nei 3 trilijonai USD.

    ETF ypatybės
    • Minimalus įnašas nuo 100 EUR / 100 USD
    • R Trader platforma
    • Korporaciniai renginiai
    Skaitykite daugiau
  • Minkštos žaliavos

    Pabandykite prekybą ETF minkštomis žaliavomis, tokiomis kaip kakava, kukurūzai, kava, sojų pupelės, cukrus, vaisiai ar kviečiai.

    Minkštų žaliavų ypatybės
    • Minimalus įnašas yra 100 USD
    • Prekybos platforma: R Trader
    • Daugiau nei 100 skirtingų prekybos instrumentų
    Skaitykite daugiau
  • Energetikos žaliavos

    Pabandykite prekiauti CFD ir ETF energetikos žaliavomis, tokiomis kaip gamtinės dujos, nafta, mazutas ir etanolis.

    Energetikos žaliavų ypatybės
    • Maži spredai
    • Prekybos platformos: MetaTrader 4, R Trader
    • Puikus pasirinkimas dienos prekybai angl. (Day Trading)
    • Minimalus įnašas nuo 100 EUR / 100 USD
    Read more
  • Metalai

    Pabandykite prekybą CFD ir ETF tauriaisiais metalais, įskaitant auksą, sidabra, paladį bei platiną, taip pat Auksas/USD ir Sidabras/USD poromis.

    Metalų ypatybės
    • Ši turto klasė gali padėti apsidrausti nuo nenumatytų įvykių finansų rinkose
    • Prekybos platformos: MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader
    • Minimalus įnašas nuo 100 EUR / 100 USD / GBP
    Read more
  • Kriptovaliutos (CFD)

    Prekyba pačiomis populiariausiomis kriptovaliutomis (CFD), tokiomis kaip Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin ir Ripple.

    Kriptovaliutų (CFD) savybės
    • MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader platformos
    • Prieinamos daugiau nei 10 kriptovaliutų CFD
    • Svertas iki 1:2
    • Prekyba 24/7
    Skaitykite daugiau

RoboMarkets klientams įnešant lėšas į savo prekybos sąskaitas netaikomi jokie komisiniai mokesčiai.

RoboMarkets savo klientamas suteikia galimybę du kartus per mėnesį išvesti lėšas be jokių komisnių mokėsčių.

  • Automatinė lėšų išvedimo sistema. Lėšų išvedimas per minutę, prieinamas tam tikroms mokėjimo sistemoms.
  • Sistema veikia 24/7
  • Paprasta, patikima ir greita

Daugiau nei 20 skirtingų būdų skirtų lėšoms įnešti

RoboMarkets rinkos analizė

Kompanijos naujienos

read rssNaujienų archyvas
RoboMarkets: pakeitimai prekybos tvarkaraštyje (Padėkos diena JAV)
Dėl Padėkos Dienos JAV, keisis kai kurių instrumentų prekybos tvarkaraštis.
Galimas padidėjęs nepastovumas dėl JAV prezidento rinkimų
Per JAV prezidento rinkimus likvidumas ir nepastovumas gali smarkiai svyruoti.
RoboMarkets: tvarkaraščio pakeitimai (įvedamas žiemos laikas ir Vienybės diena)
Dėl perėjimo prie Standartinio Laiko ir Vienybės Dienos Rusijoje šventimo, keisi prekybos tvarkaraštis.

Ekonominių naujienų kalendorius

Peržiūrėti visą kalendorių
Loading...

Išskirtinė analitika

  • Claws&Horns - nepriklausoma organizacija, suteikianti brokeriams būtiniausių analitinių įrankių komplektą.

  • FxWirePro™ - lyderiaujanti įmonė, finansų analizės sektoriuje, teikianti analitinius tyrimus, valiutų rinkos dalyviams, visame pasaulyje.

Valiutų kotiruotės

Valiuta
SimbolisPirkimoPardavimoSpredas
AUDUSD0.735740.735790.5
GBPCHF1.211281.211421.4
GBPJPY139.253139.2620.9
GBPUSD1.334531.33460.7
EURCHF1.084541.084620.8
EURGBP0.895320.895390.7
EURJPY124.681124.6860.5
EURUSD1.194891.194920.3
NZDUSD0.702180.702260.8
USDCAD1.297831.297880.5
USDCHF0.907640.907710.7
USDJPY104.344104.3480.4
Metalai
SimbolisPirkimoPardavimoSpredas
XAGUSD22.63522.6430.8
XAUUSD1779.141779.3824
CFD
SimbolisPirkimoPardavimoSpredas
BRENT47.4947.512
WTI44.9945.012

Brokeris su prestižiniais apdovanojimais

Pripažintas ir gerbiamas finansų pramonės ekspertų.

Daugiau nei 200,000 prekybos sąskaitų.

  • Best ECN Broker (Europe)

    2020
    Global Brands
    Magazine Awards
  • Most Innovative Trading Platform (MT5) (Europe)

    2020
    Global Banking
    & Finance Awards
  • Best Indices
    Broker

    2020
    International Business
    Magazine Awards
  • Most Trusted
    European Broker

    2020
    Global Forex Awards Retail
  • Best
    Global Stocks Broker

    2020
    Global Forex Awards B2B
  • Safest
    European Broker

    2020
    London Trader Show Awards
  • Best
    Trading Execution

    2019
    Professional Trader Award