Privatumo politika

RoboMarkets ne tik teikia paslaugas verslo srityje, bet taip pat ir užtikrina kiekvieno iš mūsų klientų privatumą ir visišką saugumą. Ši politika taikoma ne tik dabartiniams, bet ir buvusiems bei būsimiems klientams.

Kas renka informaciją?

RoboMarkets Ltd yra Europinis brokeris reguliuojamas Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (CySEC), licencijos nr. 191/13.

Įmonė renka asmeninius, elgesio ir kitus duomenis, kuriais prieš naudodamiesi visomis mūsų internetinėmis nuosavybėmis, tokiomis kaip https://www.robomarkets.com, https://rtrader.umstel.com, įskaitant jų kalbų versijas ir posritis, sutinkate pasidalinti su mumis. Tokiu atveju, Klientas bus informuotas apie tai ir paprašytas išankstinio sutikimo.

Bet kokia mūsų renkama informacija, susijusi su jūsų veikla, yra naudojama tik verslo tikslais ir taikoma norint pageinti paslaugų kokybę, laiku suteikti informaciją, susijusią su naujomis RoboMarkets paslaugomis ir prekėmis, kruopščiai įvertinti jūsų finansinį pajėgumą ir poreikius, bei apdoroti sandorius.

Kokią informaciją renkame?

Galime rinkti, laikyti ir naudoti šią asmeninę informaciją, kurią apima, bet neriboja:

Asmenybės informacija: jūsų vardas/vidurinysis vardas/pavardė, slapyvardis ar bet kokia kita asmenybės nustatymui jūsų, naudojantis mūsų paslaugomis, sukurta informacija, jūsų asmenybės įrodymas skaitmeniniu vaizdu, gimimo data ir vieta, lytis, gyvenamoji vieta bei pilietybė.

Kontaktinė informacija: jūsų gyvenamosios vietos adresas, įskaitant šio adreso įrodymą skaitmeniniu vaizdu, jūsų telefono numeris, elektroninio pašto adresas.

Profesionali informacija: išsilavinimas, profesija, darbdavio vardas, patirtis prekyboje internetu, žinios, susijusios su prekyba internetu bei su ja susijusi rizika, įskaitant visus atitinkamus šios informacijos įrodymus.

Finansinė bei mokesčių informacija: metinės ir mėnesinės pajamos, grynoji vertė, mokesčių mokėtojo numeris ir mokesčių mokėjimo šalis, banko sąskaitos numeris, banko kortelių numeriai ir jų turėjimo įrodymas bei informacija, susijusi su elektroninėmis piniginėmis, lėšų šaltinis.

Techninė naudojimosi informacija: jūsų IP adresas ir vietovė, naršyklės tipas, prietaiso tipas ir modelis, operacinė sistema ir bet kokia kita su prietaiso, kurį naudojate gauti prieigai bei naudotis mūsų svetainėmis, ypatybėmis susijusi informacija.

Elgsenos informacija: visa informacija, susijusi su jūsų elgsena mūsų svetainėse: nuorodų paspaudimai, atsisiuntimai, braukimai ir kt.

Rinkodaros informacija: sutikimai iš mūsų gauti rinkodaros ir reklamines medžiagas, taip pat kaip ir komunikacijos kanalo tipas bei žinutės kalba.

Slapukų politika

Slapukai yra bylos, turinčios informaciją, kurią svetainės naudoja srautui registruoti. Ši informacija, jums pirmą kartą lankantis svetainėje, iš svetainės serverio yra laikinai išsaugoma kietajame jūsų kompiuterio ar mobiliojo įrenginio diske, ir taip vėliau leidžia svetainei atpažinti jūsų naršyklę.

RoboMarkets Ltd naudoja slapukus norėdama nustatyti kokios paslaugos klientams yra pačios įdomiausios ir norėdama įvertinti lankytojų veiklą Įmonės svetainėse. Naudodami slapukus, taip pat nustatome labiausiai reikalaujamus skelbimus ir įvertiname potencialių klientų pritraukimui reikalingų išteklių populiarumą.

Kokius slapukų tipus naudojame?

Sesijos slapukai: šis slapukų tipas yra naudojamas jūsų sesijos mūsų svetainėje metu (kai naudojatės mūsų svetaine) ir yra saugomas iki uždarote naršyklę.

Analitiniai slapukai: šis slapukų tipas renka elgsenos informaciją, susijusią su tuo kaip naudojatės mūsų svetaine ir ją persiunčia mūsų analitinei programinei įrangai, kur gali būti laikoma iki 6 mėnesių. Išsaugota informacija nesuteikia jūsų vardo, el. pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos, todėl yra anoniminė. Ją naudojame tam, jog stebėtume naudotojų veiklą mūsų svetainėse, o tai mums leidžia užtikrinti tą pačią vartotojų patirtį visose mūsų platformose bei stebėti galimus netikslumas.

Reklaminiai slapukai: šis slapukų tipas yra naudojamas norint suteikti tinkamą reklamą bet kuriems iš mūsų svetainės lankytojų tuo metu, kai jie nesinaudoja viena iš mūsų platformų. Jie gali būti trečiosios šalies slapukai iš vieno ar daugiau mūsų reklamos partnerių.

Parinkčių ir funkcionalumo slapukai: šis slapukų tipas nustato pasirinkimus, kuriuos priimate naudodamiesi mūsų svetaine, nesvarbu ar tai būtų kalbos pasirinkimas, ar iššokančio lango uždarymas.

Kaip valdyti slapukų nuostatas

Lankantis mūsų svetainėse jūsų kompiuteryje įdiegtus slapukus galite ištrinti naudodami naršyklės nustatymus. Žemiau pateikiama slapukų tvarkymo populiariausiose naršyklėse instrukcija:

Įsitikinkite, jog visiškai suprantate, jog slapukų ištrynimas gali turėti įtakos funkcijoms, kurias naudojate mūsų bei kitose svetainėse.

Kam renkame ir apdorojame jūsų asmeninius duomenis?

Bendras dokumentas, apibūdinantis teisinį pagrindą, pagal kurį apdorojame jūsų asmeninius duomenis, gali būti rastas mūsų svetainėje arba Kliento Asmeniniame Kabinete: Asmens duomenų tvarkymo nuostatos.

Pagrindinės asmens duomenų rinkimo priežastys ir tikslai pagal teisės aktus yra aprašyti toliau:

Sutarties įsipareigojimai: norėdami jus laikyti Klientu, remiantis mūsų Verslo sąlygomis, turime paprašyti bei patvirtinti jūsų asmeninę informaciją.

Teisiniai įsipareigojimai: RoboMarkets reglamentuoja daugybė įvairių įstatymų, taikomų finansinėms organizacijoms (pvz., Kovos su pinigų plovimu įstatymai, finansinių paslaugų įstatymai, įmonių įstatymai, privatumo įstatymai ir mokesčių įstatymai). Šie įstatymai ir direktyvos Įmonę įpareigoja rinkti ir saugoti savo tekstuose reikalaujamus asmeninius duomenis.

Skundų tyrimai: norėdami atlikti tyrimą dėl jūsų skundų, naudosime jūsų, pateikus užklausą, pateiktus duomenis.

Informacijos analizė:norėdami rinkti elgsenos ir kiekybinę informaciją, susijusią su mūsų svetainių vartotojais bei mūsų elektroninių laiškų prenumeratoriais, bei norėdami jiems suteikti geriausią vartotojo patirtį bei atitinkamą turinį, naudojame įvairias priemones.

Rinkodaros tikslai: jei sutinkate gauti mūsų rinkodaros komunikacinę informaciją, jūsų pateiktą asmeninę informaciją naudosime norėdami išsiųsti jums informaciją, susijusią su mūsų prekėmis, paslaugomis ir artimiausiais renginiais.

Teisiniai pranešimai: įstatymo numatyta tvarka, apie mūsų prekių, paslaugų ir/arba susitarimų pakeitimus, privalome jus informuoti, o tam naudosime jūsų asmeninius duomenis.

Pagrindinės jūsų asmens duomenų rinkimo priežastys ir tikslai aprašyti dokumente ASMENINĖS INFORMACIJOS APDOROJIMO SĄLYGOS.

Kam galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją?

Įmonė pasilieka teisę atskleisti asmeninę informaciją reikiama apimtimi ir aukščiau nurodytais tikslais:

  • Trečiosios šalies rinkodaros ir reklamos paslaugų teikėjams;
  • Trečiosios šalies paslaugų teikėjams;
  • Partneriams bei įmonėms-partnerėms;
  • Valdymo organams;
  • Auditoriams ir rangovams;
  • Bet kuriam jūsų įgaliotam asmeniui;

Atkreipkite dėmesį, jog jūsų asmeninė informacija niekuomet negali būti atskleista Įmonės nepažįstamoms trečiosioms šalims su kuriomis ji neturi tinkamo susitarimo.

Bet kuriuo atveju, apie tai Klientas bus informuotas ir šiai veiklai, remiantis GDPR, turėtų suteikti išankstinį sutikimą.

Duomenų perdavimas ne EEE

RoboMarkets jūsų asmeninės informacijos neperduoda ne EEE

Jūsų teisės, susijusios su asmenine informacija

Remiantis įstatymu, turite šias su jūsų asmeniniais duomenimis, kuriuos mes saugome ir apdorojame, susijusias teises:

1. Teisę būti informuotam apie tai, jog tvarkome jūsų asmeninius duomenis ir kokią informaciją tvarkome.

2. Teisę gauti prieigą prie jūsų asmeninės informacijos.

3. Teisę taisyti savo asmeninę informaciją, jei ji nėra tiksli arba atnaujinta.

4. Teisę, pateikus pagrįsta prašymą savo asmeninę informaciją ištrinti iš mūsų serverių.

5. Teisę apriboti jūsų asmeninės informacijos tvarkymą (tai nereiškia jos saugojimo).

6. Teisę į informacijos perkėlimą. Tam tikromis aplinkybėmis, turite teisę gauti visus savo asmeninius duomenis, kuriuos saugome mašininiu nuskaitomu formatu.

7. Teisę prieštarauti jūsų asmens duomenų tvarkymui.

8. Teisę nebūti automatizuotai priimtų sprendimų, įskaitant profilių sudarymą, subjektui, jei tai neprieštarauja sutarties tarp jūsų ir RoboMarkets vykdymui.

Kliento teisių atžvilgiu, Įmonė informuoja, jog aukščiau paminėtomis teisėmis galite pasinaudoti tuomet, jei tai neprieštarauja teisiniams reikalavimams, susijusiems su pinigų plovimo ir teroristų finansavimo įstatymų prevencija, Įmonės įpareigojimų tvarkymu ir kt..

Duomenų apsaugos pareigūnas

Norėdami naudotis visomis atitinkamomis teisėmis, užklausomis ar skundais dėl bet kokio duomenų apsaugos tarp jūsų ir Įmonės klausimo, pirmiausia susisiekite su mūsų Duomenų apsaugos pareigūnu, adresu [email protected].