RoboMarkets turtai

RoboMarkets klientai gauna patikimą prieigą prie įvairių finansinių instrumentų. Pasirinkite sau labiausiai patinkančią rinką arba į savo investicijų portfelį pridėkite kelis skirtingus turtus.

 • Akcijos

  Įsigykite vertybinių popierių ir gaukite dalį didžiausių Amerikos įmonių pelno ir turto arba prekiaukite Jungtinių Karalystės, Vokietijos, JAV ir Šveicarijos įmonių CFD akcijoms.

 • ETF

  ETF yra turto grupė (akcijos, obligacijos, auksas ir kt.), kuria prekiaujama kaip viena akcija. Šis instrumentas leidžia investuoti į pasaulines akcijų rinkas išleidžiant minimalią pinigų sumą.

 • Žemės ūkio žaliavos

  Kava, cukrus, medvilnė ir kitos prekės buvo ir yra ypatingai paklausios jau keletą tūkstančių metų. Prekiaukite populiariais ETF žemės ūkio prekėmis, naudodami įvairių turtų platformą R StocksTrader iš RoboMarkets.

 • Metalai

  Metalai yra pagrindiniai pasaulinės finansų sistemos elementai. Investicijos į auksą ir sidabrą gali padėti apsaugoti jūsų turtą nuo infliacijos. RoboMarkets siūlo daugiau nei 20 instrumentų, skirtų prekiauti ETFs aliuminiu, iridžiu, variu, nikeliu, platina ir kitais metalais.

 • Energijos šaltiniai

  Investuokite į mazutą, gamtines dujas, etanolį ir naftą, taip pat prekiaukite ETFs ir CFDs populiariems energijos šaltiniams. Ši rinka daugelį metų išliko perspektyvi ir vis dar pritraukia daug naujų investuotojų.