Oficialus daugkartinių LKL čempionų - Kauno "Žalgirio" - rėmėjas

Papildomos paslaugos

Išskirtinės sąlygos prekybai DE30

Nuo kovo 1-os iki gegužės 31-os, 2019, RoboMarkets gerina prekybos DE30 (indekso, apimančio 30 didžiausių Vokietijos įmonių kvotas ir apibūdinančio Vokietijos ekonomikos augimo dinamiką) sąlygas. Pasiūlymo laikotarpiu, indekso spredas sumažintas 2,8 karto, o patyrusių prekiautojų komisiniai mokesčiai ECN-Pro sąskaitose - 10 kartų. Ir tai nėra visi, o tik keli pasikeitimai!

Investuokite į DE30Skaitykite daugiau

Pagerintos sąlygos prekybai indeksais

Investuokite į indeksus konkurencingiausiomis sąlygomis: nuo kovo 1-os iki gegužės 31-os, 2019, RoboMarkets 10 kartų sumažina minimalios apimties vertę, taip pat kaip ir komisinius mokesčius ECN-Pro ir Prime sąskaitose! Atnaujintos sąlygos prekybai Indeksais prieinamos MetaTrader 4 ir MetaTrader 5 terminale, bei iOS-Android palaikančiose mobiliosiose programėlėse.

Investuokite į IndeksusSkaitykite daugiau

Nemokamas lėšų persivedimas

Du kartus per mėnesį persiveskite savo lėšas be jokių komisinių mokesčių! Kiekvieno mėnesio pirmą ir trečią antradienį, RoboMarkets savo klientams kompensuoja lėšų persivedimo komisinius mokesčius.

Skaitykite daugiau

Sąskaitos papildymas be komisinio mokesčio

Kai mūsų klientai papildo savo prekybines sąskaitas, komisinis mokestis visuomet būna 0%. RoboMarkets padengia visas išlaidas, kurios gali atsirasti papildant jūsų prekybinę sąskaitą. Pasirinkite mokėjimo sistemą pagal patogumą, o ne pagal kainą.

ĮnešimasSkaityti daugiau

VPS serveris

Nuotolinė prekyba ir nepertraukiama ir greita prieiga prie prekybos jums ir jūsų ekspertui patarėjui, o taip pat 24/7 jungtis su jūsų terminalu bet kokio mobilaus įrenginio pagalba.

Užsakyti VPSSkaityti daugiau

Lėšų automatinis išvedimas

Išvesti pelną per minutę? RoboMarkets rūpinasi jūsų laiku, dėl to 70% klientų paraiškų dėl lėšų išvedimo yra apdorojamos automatiškai. Jūsų lėšų išvedimo paraiška gali būti apdorota ne tik darbo valandomis, bet taip pat ir naktimis, savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Skaityti daugiau

Pateikti klausimą

Neradote ieškomos informacijos? Pasiklauskite ir gaukite atsakymus internetu!

Prisijunkite prie pokalbių svetainės
Pateikti klausimą