Oficialus daugkartinių LKL čempionų - Kauno "Žalgirio" - rėmėjas

Jūsų lėšų saugumas

RoboMarkets Ltd prekinis ženklas, oficialiai užregistruotos Kipro respublikoje. RoboMarkets Ltd yra reguliuojama Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (CySEC), licencijos nr. yra 191/13.

Užsiregistruok

Kaip RoboMarkets Ltd saugo savo klientų lėšas?

STP-pavedimų vykdymas

Kompanija naudoja STP modelį, o tai reiškia, kad brokeris neveikia kaip sandorių kontragentas, bet yra tarpininkas tarp klientų ir likvidumo tiekėjų.

Neigiamo balanso apsauga

Visi klientai turi puikią progą naudoti neigiamo balanso apsaugą pagal teisės aktų reikalavimus. Klientai gali būti tikri, kad visais atvejais jiems nereikės mokėti daugiau, nei jie ketina investuoti į Forex rinką.

Narystė investuotojų kompensavimo fonde (ICF)

CySEC registruotų kompanijų apdraustiems klientams fondas suteikia kompensacijas iki 20,000 eurų.

Bendradarbiavimas su didžiausiais bankais

Vienas iš mūsų partnerių yra Barclays Bank PLC, Britų tarptautinis bankas, kuris vykdo veiklą daugiau nei 50 šalių ir turi Standartd & Poor's, Moody's ir Fitch kredito reitingus.

Segreguotos sąskaitos

Klientų lėšos esančios sąskaitose yra saugomos atskirai nuo įmonės nuosavo kapitalo, kas garantuoja jų saugumą nuo piktnaudžiavimo bei sukčiavimo.

Dviejų etapų autentifikavimas

Dviejų etapų autentifikavimas užtikrina didesnį saugumo lygi jūsų sąskaitoms. Tai vienas iš patogiausiu ir patikimų būdų apsaugoti savo Asmeninį Kabinetą nuo neleistinos prieigos, net jei į jūsų el. pašto adresą buvo įsilaužta.

Skaityti daugiau
Pateikti klausimą

Neradote ieškomos informacijos? Pasiklauskite ir gaukite atsakymus internetu!

Prisijunkite prie pokalbių svetainės
Pateikti klausimą