Kaip tapti Profesionaliu RoboMarkets Klientu?

Norėdami tapti Profesionaliu klientu, jūs turite turėti atitinkamos patirties, žinių ir kompetencijų, kurių reikia atliekant nepriklausomus investavimo sprendimus ir tiksliai vertinant su šiais sprendimais susijusias rizikas.

Atlikti kvalifikacijos testą

Norėdami tapti Profesionaliu klientu, jūs turite išsiųsti prašymą dėl kategorijos priskyrimo ir savo Asmeniniame Kabinete atlikti kvalifikacijos testą.

Norėdami sėkmingai išlaikyti kvalifikacijos testą, jūs turite atitikti bent du iš toliau pateiktų kriterijų:
  • Jūsų finansinių instrumentų portfelio, į kurį įeina ir grynųjų pinigų indėliai, ir finansiniai instrumentai, dydis viršija 500 000 Eur.
  • Per pastaruosius keturis (4) ketvirčius atitinkamoje rinkoje atlikote didelius sandorius, kurių vidutinis dažnis yra 10 (dešimt) kartų per ketvirtį.
  • Jūs dirbate arba dirbote finansų sektoriuje ne trumpiau kaip vienerius (1) metus profesinėse pareigose, kurioms atlikti reikalingos žinios apie tai, kaip atlikti sandorius ar naudotis siūlomomis paslaugomis.

Mūsų specialistai su jumis susisieks

Jūsų užklausa bus peržiūrėta kaip įmanoma greičiau. Mes galime su jumis susisiekti prireikus papildomų dokumentų arba iš karto, kai jūsų paraiška bus apdorota.

Kvalifikacijos testo išlaikymui reikalingi dokumentai:
  • Jūsų lėšų kiekio patvirtinimas: banko išrašai, banko rekomendacinis laiškas apie kredito likutį, brokerio sąskaitos, saugojimo sąskaitų išrašai (pavyzdžiui, lėšų turtas, grynųjų pinigų išrašai ar kiti sąskaitų išrašai), kitų finansinių organizacijų ataskaitos.
  • Jūsų prekybinės patirties patvirtinimas: banko ar brokerio sąskaitos išrašai (pavyzdžiui, jūsų prekybinės sąskaitos istorija, bet kuriame forex brokeryje), pažyma, patvirtinanti jūsų prekybos apimtis ar panašūs dokumentai.
  • Jūsų finansinės patirties patvirtinimas: gyvenimo aprašymas (CV), jūsų darbdavio rekomendacijos, dokumentai apie išklausytus seminarus, stažuotės ir finansiniai mokymai (kurie patvirtintų ilgesnę nei 12 mėnesių patirtį finansų specialisto pareigose), LinkedIn, Xing profilio nuoroda ir pan.

Pagal pareikalavimą, gali būti pateiktas visas dokumentų, reikalingų atlikti perskirstymo į kategorijas procedūrą, sąrašas.