Profesionalių klientų sąlygos

2018 m. rugpjūčio 1 d. Europos Sąjungos finansinių paslaugų teikėjams įsigaliojo nauji Europos vertybinių popierių ir rinkų institucijos (ESMA) reikalavimai susiję su CFD prekyba neprofesionaliems klientams.

 

Rizikos

Nuo 2018 m. liepos 30d., didžiausia sverto reikšmė naujai atidarytoms CFD pozicijoms yra apribota priklausomai nuo turto tipo:

     
  Profesionalūs
klientai
 Neprofesionalūs
klientai
   Didesnis  Mažesnis
Pagrindinės valiutų poros Pagrindinės valiutų poros 1:500 Pagrindinės valiutų poros 1:30
Nepagrindinės valiutų poros, auksas (Gold) Nepagrindinės valiutų poros, auksas (Gold)1:500 Nepagrindinės valiutų poros, auksas (Gold)1:20
Pagrindiniai indeksai Pagrindiniai indeksai1:100 Pagrindiniai indeksai1:20
Žaliavos (kitos nei auksas), nepagrindiniai indeksai Žaliavos (kitos nei auksas), nepagrindiniai indeksai1:100 Žaliavos (kitos nei auksas), nepagrindiniai indeksai1:10
Akcijos (CFD) Akcijos (CFD) 1:20 Akcijos (CFD) 1:5

Jei jūsų sąskaitose 2018 m. liepos 30 d. bus atidarytos pozicijos, sverto vertė joms nebus pakeista, o maržos reikalavimai išliks nepakitę iki pozicijos bus uždarytos.

 

"Stop Out" kiekvienai sąskaitai

Ši funkcija standartizuos maržos lygį (100% Prime sąskaitoms ir 50% visoms kitoms sąskaitoms) prie kurios teikėjas privalo uždaryti vieną ar daugiau jūsų atvirų CFD pozicijų

Profesionalūs
klientai
 
Neprofesionalūs
klientai
 
 

Neigiamo balanso apsauga kiekvienai sąskaitai*

Nuo šiol, visiems prekiautojams yra suteikiama neigiamo balanso apsauga. Visgi, ši paslauga RoboMarkets klientams yra prieinama jau seniai. Neigiamo balanso apsauga užtikrina, jog prekiautojas negali prarasti daugiau pinigų nei jų turi savo paskyroje.

Profesionalūs
klientai
 
Neprofesionalūs
klientai
 
 

Bonus programos

RoboMarkets savo klientams teikia geriausius pasiūlymus finansų rinkose: Klasikinė premija; Pelno dalies premija; "Cashback (Rebates)"; Iki 10% už laisvas lėšas; VIP klientas

Profesionalūs
klientai
 
Neprofesionalūs
klientai
 
 

ICF narė

Kipro Investuotojų kompensavimo fondas (ICF) yra organizacija, kuri teikia apdraustiems CySEC registruotų kompanijų klientams kompensacines išmokas, jei kompanijos negali pačios išmokėti kompensacijų.

Profesionalūs
klientai
 
Neprofesionalūs
klientai
 
ESMA nauji reikalavimai neturės įtakos "Profesionalus klientas" kategorijai. Bet kuris Įmonės klientas pagal nurodytus kriterijus turi galimybę pateikti prašymą dėl pakartotino kategorijos priskyrimo.
* — Apsauga nuo neigiamo balanso Profesionalams klientams yra teikiama kiekvienu konkrečiu atveju. Įmonė pasilieka teisę nutraukti Apsaugos nuo neigiamo balanso teikimą konkrečiam klientui.

Kaip tapti RoboMarkets profesionaliu klientu?

Norėdami tapti profesionaliu klientu, turite turėti atitinkamą patirtį, žinias ir kompetenciją savarankiškai priimti investicinius sprendimus. Turite tiksliai mokėti įvertinti su investavimu susijusią riziką.

 

Pereiti kvalifikacinį testą

Norėdami tapti Profesionaliu klientu, turite atsiųsti prašymą pakartotiniam kategorizavimui ir pereiti kvalifikacijos testą esantį jūsų Asmeniniame Kabinete.

Norėdami sėkmingai išlaikyti kvalifikacinį testą, turite atitikti bent du iš toliau nurodytų kriterijų:
  • Jūsų finansinių instrumentų portfelio dydis, kurį sudaro grynieji pinigai ir finansiniai instrumentai viršija 500 000 EUR.
  • Finansų rinkoje per pastaruosius 12 mėnesių kas ketvirtį (3 mėnesius) didelių sandorių dažnumas buvo nemažesnis kaip 10.
  • Dirbate ar dirbote finansų sektoriuje bent vienerius (1) metus profesionalo pozicijoje, kuri reikalauja žinių kaip atlikti pervedimus ar naudoti siūlomas paslaugas.
 

Mūsų specialistai su jumis susisieks

Jūsų prašymas bus peržiūrėtas kaip galima greičiau. Gali būti taip, jog su jumis susisieksime norėdami paprašyti papildomų dokumentų arba iškart po to, kai jūsų paraiška bus apdorota.

Dokumentai, kurių reikia norint pereiti kvalifikacijos testą:
  • Jūsų lėšų apimties patvirtinimas: bankų sąskaitų išrašai, brokerių sąskaitų ataskaitos, fondų, grynųjų pinigų sąskaitų išrašai ar ataskaitos iš bet kurios kitos finansinės organizacijos.
  • Jūsų prekybinės patirties patvirtinimas: banko ar brokerio paskyrų ataskaitos (pavyzdžiui, Jūsų prekybos paskyros istorija bet kuriame brokeryje ar banke), pažymėjimas patvirtinantis Jūsų prekybos apimtį ar kiti panašūs dokumentai.
  • Jūsų finansinės patirties patvirtinimas: CV, dokumentas iš Jūsų darbdavio apie Jūsų stažuotės, finansinius mokymus ar seminarus, įrodančius, kad turėjote didesnę nei 12 mėnesių patirtį finansų profesionalo pozicijoje, taip pat tinka Linkedln, Xing paskyrų nuorodos.

Visas dokumentų, skirtų pereiti pakartotinio kategorizavimo procedūrą sąrašas gali būti išduotas pateikus užklausą.