2020 - iki dabar

Tenisas

Limasolio sporto klubas (LSC)

RoboMarkets yra Limasolio sporto klubo (Teniso akademijos), Kipro teniso federacijos įkūrėjo nario, platininis rėmėjas.

Keletas žaidėjų, savo karjeras pradėjusių LSC, pasiekė aukščiausius teniso reitingus Kipre ir puikiai pasirodė pasaulinėse scenose. Pavyzdžiui, Rareshas Cuzdrioreanas penkerius metus iš eilės dominavo pirmoje Kipro reitingo vietoje, taip pat buvo Kipro Daviso taurės komandos nariu.

2022 - IKI DABAR

Šaudymas

Limasolio Šaudymo Klubas

RoboMarkets yra pagrindinis Limasolio Šaudymo Klubo ir Compak Sportingo čempiono Lefkios Mitidous remėjai.

Pasak FITASC (Federation Internationale de Tirs aux Armes Sportives de Chasse), 2023 metų pradžioje užėmė 5-ąją vietą sportinge ir 2-trąją vietą Compak sportinge. Limasolio šaudymo klubas įkurtas 1966 metais ir yra vieni iš Kipro sportinio šaudymo federacijos (CSSF) įkūrėjų.

2019 - iki dabar

Automobilių sportas

BMW M Motorsport

RoboMarkets 2023 metais ir toliau yra BMW M Motorsport Premium partneris. Automobilių lenktynių pasaulis pilnas įspūdžių ir adrenalino, o pastaruosius 50 metų, BMW M Motorsport lenktynėse vaidino svarbų vaidmenį. Su savo legendiniais automobiliais ir bebaimiais vairuotojais, jis puikiai pasirodė lenktynėse visame pasaulyje, demonstruojant vokiečių inžinerijos galią ir tikslumą. RoboMarkets didžiuojasi galėdami būti šio įdomaus, greičio ir tikslumo, pasaulio dalimi.

1

24-hour Nürburgring lenktynės

12

BMW M2 Cup lenktynės

2019 - iki dabar

Tinklinis

RoboMarkets AEL

RoboMarkets yra "RoboMarkets AEL“ – komandos, kuri užima lyderio pozicijas Kipro Respublikos moterų tinklinio čempionatuose, pavadinimas ir auksinis rėmėjas. Komanda laimėjo daugybę regioninių ir tarptautinių apdovanojimų, įskaitant net 29 iškovotus titulus Kipro moterų tinklinio čempionate.

x29

laimėjo Kipro tinklinio čempionatą (Championship of Cyprus)

x28

laimėjo Kipro tinklinio taurę (Cup of Cyprus)

x13

laimėjo Kipro tinklinio super taurę (Super Cup of Cyprus)

2019

Motorsport

Autolife komanda 2019 lenktynių sezone

2019 metais RoboMarkets tapo Platininiu Autolife komandos partneriu. Anksčiau, brokeris komandą rėmė Dakar 2017 ralyje. Po keletą metų trukusių treniruočių, Autolife, kartu su nauju automobiliu Toyota Hilux Overdrive, pavadintu „Galingoji kamanė“ (angl."Mighty Bumblebeast"), grįžo į didžiausių varžybų dalyvių gretas. Komanda, kurią sudaro Roman Starikovich ir Bert Heskes, yra pasiruošusi įveikti automobilių lenktynių nuo vieno ašigalio iki kito, įskaitant artėjantį Dakar 2020, aukštumas.

3
vieta

"Greece Offroad" ralyje

2018 – 2019 sezonas

Krepšinis

Daugkartinis LKL laimėtojas
Kauno „Žalgiris”

„RoboMarkets” 2018-2019 metų sezono oficialus seniausio ir labiausiai apdovanoto Lietuvos krepšinio klubo Kauno „Žalgiris“ rėmėjas. Kauno „Žalgiris” - daugkartinis Lietuvos čempionato, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) bei Karaliaus Mindaugo taurės laimėtojas. Eurolygos 2017/18 metų sezone, komanda užėmė trečią vietą, tai buvo didžiausias pasiekimas Eurolygoje nuo to laiko, kai komanda jį laimėjo 1999 metais.

x20

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) nugalėtojas

x5

Baltijos krepšinio lygos (BKL) nugalėtojas

2017

Automobilių lenktynės

„Starikovich-Heskes“ lenktynių komanda Dakare 2017 metais

RoboMarkets buvo oficialus lenktynių komandos iš Kipro Respublikos „Starikovich-Heskes Team“ rėmėjas 2017 metais, Dakaro ralio metu. Komandos pilotas Roman Starikovich yra įgudęs lenktynininkas, Europoje, Afrikoje ir Australijoje įveikęs daugiau nei 60 000 bekelių kilometrų.

Daugiau nei

60,000 km

per nelygius ir lygius kelius Europoje, Afrikoje ir Australijoje

2016 - iki dabar

Futbolas

Limassol policijos futbolo komanda

RoboMarkets yra oficialus Limassol policijos futbolo komandos rėmėjas. Bendradarbiavimas su policijos departamentu yra dar vienas patvirtinimas, jog RoboMarkets yra įsipareigojusi vykdyti nuoširdžią ir teisėtą veiklą visose šiandienos visuomenės srityse.

1
vieta

Draugiškas policijos turnyras

2
vieta

Kipro Respublikos valdžios institucijų turnyras

2018

Tenisas

RoboMarkets remiamas teniso renginys “Tenis PRO Život”, įvykęs rugsėjo 15-ą, 2018. Turnyras vyko norint paremti vėžiu sergančius paauglius. Renginio metu paaukoti pinigai buvo skirti onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms.