RoboMarkets Reguliavimas

Įregistruota kaip teisinė investicinė įmonė 29 Europos šalyse.

Investor Compensation Fund

Įmonė Kipro Investuotojų Kompensavimo Fondo (ICF) narė.

Kipro investuotojų kompensavimo fondas (ICF) - organizacija, kuri teikia CySEC registruotų įmonių apdraustiems klientams išmokėti kompensacijas jeigu įmonės to negali padaryti pačios. Tokiais atvejais, kompensacija gali būti iki 20,000 EUR vienam klientui nepriklausomai nuo to, kiek prekybos sąskaitų klientas turi, kokios tų sąskaitų bazinės valiutos ir kokia investavimo paslauga naudojasi.

Civilinės Atsakomybės draudimo programa

Mes suprantame, kad norint užtikrinti palankias darbo sąlygas, prekeiviams būtina susikoncentruoti ties efektyvia prekybos metodų paieška, vietoje to, kad rūpintųsi dėl brokerio bendradarbiavimo sąlygų laikymosi. Vietoje to, mes pasistengėme užtikrinti savo įsipareigojimus Klientams remdamiesi Forex Brokerių Civilinės Atsakomybės Draudimo Liudijimu iki 2,500,000 EUR. Į šią programą įtraukta rinkoje pirmaujanti draudimo apsauga, tuo atveju, jei kyla rizika, dėl kurios klientai gali patirti finansinių nuostolių (kylančių dėl sukčiavimo, praleidimo, aplaidumo, klaidų ir kitų).

Šis draudimas klientams teikiamas be jokių papildomų mokesčių.

Peržiūrėti Sertifikatą

Pasauliniai pinigų plovimo prevencijos (ang. AML) standartai

"Wolsberg Group" yra trylikos pasaulinių bankų asociacija, kurios tikslas sukurti finansinio nusikalstamumo rizikos valdymo sistemas ir gaires, konkrečiai atsižvelgiant į "Pažink Savo Klientą", "Kovos Su Pinigų Plovimu" ir "Kovos Su Terorizmo Finansavimu" politikas.

RoboMarkets Ltd taiko ir laikosi "Wolfsberg Group" principų, ypatingai "Kovos Su Pinigų Plovimu" ir "Kovos Su Terorizmo Finansavimu" politikų.

RoboMarkets Ltd kartu su savo vidinėmis tvarkomis ir procedūromis taiko žemiau pateiktą klausimyną, siekiant suteikti savo klientams pagrindus klientų patikrinimui tokiu būdu, kuris atitiktų kliento pateiktą rizikos profilį. Įmonė išlieka atsakinga už šio klausimyno naudojimą ir tinkamą deramo patikrinimo užtikrinimą, kuris gali apimti nepriklausomą pateiktų atsakymų ar dokumentų patikrinimą.

Peržiūrėti Klausimyną

Kliento lėšų saugumas

Prekiaujant su RoboMarkets, Jūsų lėšos - apsaugotos.

 •  

  Europietiškas reguliuojamas brokeris

  Oficialiai registruotas Kipro respublikoje
  CySEC licencijos nr. 191/13.

 •  

  Apsauga nuo neigiamo balanso

  Jeigu rinkos likvidumas neleidžia klientams išlaikyti teigiamo likučio savo sąskaitose, RoboMarkets jas atstato iki nulio.

 •  

  ICF narė

  Fondas CySEC licencijuotų įmonių apdraustiems klientams teikia kompensacijas iki 20 000 Eur.

 •  

  Segreguotos sąskaitos pagrindiniuose bankuose

  RoboMarkets savo klientų lėšas laiko atskirai nuo įmonės lėšų taip jas apsaugodama nuo neteisėto ir nesąžiningo panaudojimo.

Pradėti Prekybą