Sezono atidarymas
Bronza Greece Offroad

2019 metų sezonas prasidėjo nuo Roman Starikovich ir Bert Heskes dalyvavimo Greece Offroad Vakarų Makedonijoje. Autolife įveikė visus Graikijos kelių sunkumus ir finišo liniją kirto treti.

Naujas skyrius Autolife istorijoje

Šie metai Autolife istorijoje ir pilotų gyvenime bus lemiami. Metus jie pradėjo su nauju Toyota Hilux Overdrive automobiliu, pavadintu „Galingoji kamanė“ (angl."Mighty Bumblebeast"). Komanda ruošiasi tarptautinėms lenktynėms ir Dakar 2020 raliui.

Didžiuojamės, jog mūsų logotipas yra ant rekordus mušančio „Galingoji kamanė“ (angl. "Mighty Bumblebeast") šono, bei toliau remsime Autolife pakeliui į naujas pergales.

RoboMarkets palaiko judėjimą į priekį

Kaip ir RoboMarkets komanda, Autolife nebijo išsikelti sudėtingų tikslų ir jų siekti, kad ir kas nutiktų. Be Dakar, lenktynininkai planuoja dalyvauti Šilko kelio ralyje, Africa Eco Race, Abu Dhabi desert Challenge, taip pat varžytis Kazachstane, Graikijoje, Ispanijoje ir Kipre.

RoboMarkets stabiliai juda link neužkariautų viršūnių, o mes visada esame pasirengę palaikyti tuos, kurie kaip ir mes, atkakliai siekia savo branginamų tikslų.
map