RoboMarkets: svarbi informacija susijusi su "Walmart" akcijų padalijimu 2024 metų vasario 26 dieną

23.02.2024 / 13:51

Gerbiami Klientai ir Partneriai

2024 metų vasario 26 dieną, Walmart vykdys savo akcijų padalijimą. Akcijų padalijimas yra bendrovės veiksmas, kurį atlikusi bendrovė padidina išleistų akcijų skaičių nurodytu daugikliu ir tuo pačiu daugikliu sumažina kiekvienos akcijos vertę.

Walmart atliks 3 už 1 akcijų padalijimą (1 akcija bus padalinta į 3).

Kaip tai paveiks pozicijas ir nurodymus?

Jei turite atidarytų Walmart akcijų pozicijų ar planuojate tokias pozicijas atidaryti, prašome atkreipti dėmesį į šiuos pakeitimus, kurie įsigalios nuo 2024 metų vasario 26 dienos:

MetaTrader 4 / MetaTrader 5 sąskaitos

Padalijimo procedūra vyks vasario 26 dieną ir bus atlikta iki JAV Akcijų prekybos sesijos pradžios 16:30 valandą (serverio laiku).

  • Visi laukiantys WMT nurodymai ((Buy Limit, Buy Stop, Sell Limit, Sell Stop, Buy Stop Limit, Sell Stop Limit, Stop Loss ir Take Profit) bus atšaukti.

  • WMT pozicijų atidarymo kaina bus padalinta iš 3.

  • Kiekvienos atidarytos WMT pozicijos apimtis bus padauginta iš 3.

Atkreipkite dėmesį, kad jei naudojatės Ekspertais Patarėjais (EA), mes siūlome pasikalbėti su jų kūrėjais ir išsiaiškinti, ar jo kodui reikia atlikti kokių nors pakeitimų, kad užtikrinti tikslią kainos duomenų interpretaciją po akcijų padalijimo.

R StocksTrader sąskaitos

Padalijimo procedūra vyks vasario 26 dieną ir bus atlikta iki JAV Akcijų prekybos sesijos pradžios 16:30 valandą (serverio laiku).

  • Padalijimo procedūros metu, visi aktyvus laukiantys WMT ir WMT.ny nurodymai (Buy Limit, Sell Limit, Stop Loss ir Take Profit) bus atšaukti.

  • Iki padalijimo atidarytų WMT ir WMT.ny pozicijų atidarymo kaina bus padalinta iš 3.

  • Visų atidarytų WMT ir WMT.ny pozicijų apimtis bus padauginta iš 3.

  • Visos tos pačios krypties pozicijos, toje pačioje sąskaitoje, bet kuriame iš šių instrumentų, bus apjungtos į vieną naują poziciją. Šios naujos pozicijos atidarymo kaina ir apimtis bus pagrįstos vidutine svertine visų pozicijų, laikytų prieš padalijimą, kaina.

Grafikų istorija jūsų prekybos terminale bus atnaujinta, kad atspindėtų naujas, aukščiau minėtų instrumentų, kainas.

Visi kiti prekybos sąlygų aspektai liks nepakitę. Planuojant savo prekybinę veiklą, prašome įsidėmėti šią informaciją.

Nuoširdžiai,
RoboMarkets komanda