Oficialus daugkartinių LKL čempionų - Kauno "Žalgirio" - rėmėjas

Kokių rūšių yra atidėti orderiai?

Atidėti pavedimai yra kliento pavedimas pirkti ar parduoti finansinę priemonę nustatytą kainą ateityje.

Yra keturių tipų atidėti orderiai:

  1. Atidėtas pirkimo orderis/pavedimas (Buy Limit), kada ateities kaina ,,Ask'' yra lygi nustatytai kainai. Dabartinis kainų lygis yra aukštesnis už pateikto pavedimo/orderio kainą. Šios rūšies pavedimo/orderio vykdymas reiškia, kad sandoris bus vykdomas nurodyta kaina arba kaina, kuri yra mažesnė. Šios rūšies pavedimai/orderiai paprastai yra nustatomi, tikintis, kad instrumento kaina, nukritusi iki tam tikro lygio, vėliau pakils.

  2. Buy Stop — pirkti, kada ateities ,,Ask" kaina yra lygi nustatytai kainai. Dabartinis kainų lygis yra žemesnis nei pateikto pavedimo/orderio kainą. Šios rūšies pavedimo/orderio vykdymas reiškia, kad sandoris bus vykdomas kaina, kuri egzistuoja orderio vykdymo metu ir kuri gali skirtis nuo kainos, nurodytos pavedime/orderyje. Šios rūšies pavedimai/orderiai paprastai yra nustatomi, tikintis, kad instrumento kaina, pasiekusi tam tikrą lygį, kils ir toliau.

  3. Sell Limit — parduoti, kada ateities ,,Bid" kaina yra lygi nustatytai kainai. Dabartinis kainų lygis yra žemesnis nei pateikto pavedimo/orderio kainą. Šios rūšies pavedimo/orderio vykdymas reiškia, kad sandoris bus vykdomas orderyje nustatyta kaina arba aukštesne. Šio tipo pavedimai/orderiai paprastai nustatomi tikintis kad priemonės kaina, išaugusi iki tam tikro lygio, sumažės.

  4. Sell Stop — parduoti, kada ateities ,,Bid'' kaina yra lygi nurodytai kainai. Dabartinis kainų lygis yra aukštesnis už pateikto pavedimo/orderio kainą. Šios rūšies pavedimo/orderio vykdymas reiškia, kad sandoris bus vykdomas kaina, kuri egzistuoja orderio vykdymo metu ir kuri gali skirtis nuo kainos, nurodytos pavedime/orderyje. Šio tipo pavedimai/orderiai paprastai nustatomi tikintis, kad priemonės kaina, pasiekusi tam tikrą lygį, toliau mažės.

 

Pateikti klausimą

Neradote ieškomos informacijos? Pasiklauskite ir gaukite atsakymus internetu!

Prisijunkite prie pokalbių svetainės
Arba įveskite savo telefono numerį iš žemiau pateiktą formą ir mes jums nedelsiant paskambinsime.

Atgalinis skambutis
Pateikti klausimą