Kokios vykdymo taisyklės akcijoms egzistuoja platformoje?

 1. Sustabdyti ar Riboti sandėriai tampa aktyvūs tik sukūrus. Tik aktyvūs sandėriai gali būti atnaujinti/atšaukti prekybos valandų metu. Visi aktyvūs sandėriai gali būti rasti Aktyvūs sandėriai sąskaitos išklotinės skirtuke, esančiame kliento prekybos platformoje.

 2. Bet kuris sandėris, atitinkantis vieną iš žemiau esančių sąlygų, būseną pakeičia į "Pildoma"

  2.1 Rinkos sandėris pateiktas;
  2.2 Sustabdyti nuostolį, Pasiimti pelną, Sustabdyti sandėrius tik sukūrus;
  2.3 Sustabdyti, Riboti sandėrį, kai iššaukiama deklaruota kaina.

 3. Visi sandėriai su būsena "Pildoma" gali būti rasti sąskaitos išklotinės Aktyvūs sandėriai skirtuke, esančiame kliento prekybos platformoje iki būsena sistemos bus pakeista į "išpildyta" ar "atmesta".

 4. Visi sandėriai su būsena "Pildoma", kiekvienos dienos pabaigoje sistemos yra automatiškai atšaukiami.

 5. Kai sandėris yra įvykdytas, susijęs Pasiūlymas yra atidaromas ar uždaromas Išpildyta sandėrio kaina, o sandėrio būsena pakeičiama į "išpildyta".

 6. Kai sandėris yra atšaukiamas naudotojo ar atmetamas sistemos, sandėrio būsena atitinkamai pakeičiama į "atšaukta" ar "atmesta".

 7. Visi "išpildyta", "atšaukta", "atmesta" sandėriai gali būti rasti Prekybos užrašai skirtuke jūsų sąskaitos santraukoje kliento prekybos platformoje.

 8. Visi sandėriai vykdomi tik instrumentų prekybos valandomis. Sandėrio valdymas po ir prieš prekybos sesijas: pateikite ir redaguokite Pasiimti pelną, Sustabdyti nuostolį, Riboti ir Sustabdyti, net tuomet, kai rinka yra uždaryta. Jie bus įvykdyti po to, kai prasidės prekybos sesija.

 9. Komisiniai mokesčiai generuojami tuomet, kai Išpildytas sandėris padidina susijusių pasiūlymų komisinius mokesčius kiekvieną kartą, kai pasiūlymas yra atidarytas ir uždarytas.

 10. Tokiu atveju, kai Sąskaitos maržos lygis yra mažesnis ar lygus Sustabdyti lygiui, sistema išsiunčia Sustabdyti sandėrį(ius), taip uždarant visus atvirus sandorius. Tuo atveju, kai Sustabdyti sandėris yra atšaukiamas vykdymo vietos, o Sąskaitos maržos lygis vis dar yra mažesnis arba lygus Sustabdyti lygiui, sistema dar kartą išsiunčia Sustabdyti sandėrį(ius).

 11. Sustabdyti nuostolius, Pasiimti pelną, Sustabdyti ar Rinkos sandėriai, uždarantys pasiūlymą su būsena "Pildoma" pakeičia susijusio pasiūlymo būseną į "uždaroma". Kai susijęs sandėris yra "išpildytas", pasiūlymas tampa "uždarytu". Tokiu atveju, kai susijęs sandėris yra atmestas, pasiūlymas vėl tampa "atidarytu".

 12. Visi "atidaryti", "uždaromi" ir "uždaryti" pasiūlymai yra rodomi sąskaitos išklotinės Pozicijos skirtuke, esančiame kliento prekybos platformoje.

 13. Dienos pabaigoje, remiantis serverio laiku, visi uždaryti sandoriai yra konvertuojami į sąskaitos valiutą ir kliento prekybos platformoje tampa sandoriais.

 14. Visi sandėriai kartu su balanso pervedimais (Įnešimas/Persivedimas) ir piniginiai dividendai Akcijų prekybos atveju gali būti rasti sąskaitos santraukos Istorijos skirtuke, esančiame kliento prekybos platformoje.

 15. RoboMarkets, pasitiki trečiųjų vykdymo vietų kainodara ir prieinamomis apimtimis, todėl kliento sandėrių vykdymas priklausys nuo kainų nustatymo ir likvidumo prieinamumo vykdymo vietose. Nors RoboMarkets vykdo visus klientų pateiktus sandėrius, ji pasilieka teisę atsisakyti bet kokio tipo sandėrio arba pavedimas gali būti atmestas vykdymo vietoje.

 16. Sandėriai išsiųsti likus nedaug laiko prieš prekybos atidarymą: Atkreipkite dėmesį, jog rinkos gali būti ypač nepastovios prieš atidarant prekybos sesiją, su dažnai besikeičiančiomis kainomis ir prieinama apimtimi bei labai lėtais ar laikinai nepasiekiamais duomenimis iš įvairių rinkų. RoboMarkets negali užtikrinti, jog sandėriai išsiųsti likus nedaug laiko iki prekybos pradžios būtinai gaus geriausią paskelbtą kainą. Atidarymo metu, gali būti, jog norėsite apsvarstyti ribinių užsakymų naudojimą, visgi, norint būti labiau užtikrintam dėl užpildymo, turėtumėte naudoti rinkos sandėrius. Tokiu atveju, kai Pasiimti pelną ar Sustabdyti nuostolį sandėriai yra atmetami, Pasiimti pelną ir Sustabdyti nuostolį lygiai yra pašalinami.