Oficialus daugkartinių LKL čempionų - Kauno "Žalgirio" - rėmėjas

Islamiškos Swap-Free sąskaitos

RoboMarkets klientams siūlo ypatingą sąskaitų tipą- islamiškos Swap-Free sąskaitos. Swap-Free sąskaitų savininkai, vietoj svopo moka fiksuotą komisiją, kuri priklauso ne nuo palūkanų normos nustatytos centrinių bankų tos šalies kuria valiuta prekiaujate, o išskirtinai nuo naudojamo instrumento ir atidarytų apimčių. Šis sąskaitų tipas buvo sukurtas islamo religija išpažįstantiems klientams, kuriems šariato teisė neleidžia gauti svopo mokesčių.

Swap-Free sąskaitos registracija:

1

Atidarykite prekybinę sąskaitą
platformoje MetaTrader4*

Atidaryti sąskaitą
2

Kreipkitės į klientų
palaikymo tarnybą

Palikti paraišką

* - "Swap-Free" paslauga prieinama tik centinėms ir standartinėms sąskaitoms MetaTrader4 platformoje, o taip pat Pro-Affiliate sąskaitoms.

Keičiant sąskaitos tipą "Swap-Free" išsisaugo visos prekybinės sąskaitos, o mokėjimas už pozicijos pernešimą kitai dienai, priklauso nuo pasirinkto instrumento ir atidarytų lotų kiekio

Paslaugos suteikimo sąlygos ir komisijos dydis

Bendros nuostatos

  1. "Swap-Free" paslauga prieinama norint prisijungti prie MetaTrader4 platformos sekančių tipų: Pro-Cent, Pro-Standard ir Pro-Affiliate.

  2. Keičiant sąskaitos tipą "Swap-Free" mokestis už pozicijų perkėlimą kitai dienai, priklauso nuo pasirinkto instrumento ir atidarytų lotų kiekio. Visos kitos prekybinės sąlygos nesikeičia.

  3. Norint prisijungti prie "Swap-Free" paslaugos, Asmeniniame kabinete yra būtina atidaryti sąskaitą MetaTrader4 platformoje. Atlikus šiuos veiksmus reikia kreiptis į klientų palaikymo skyrių vienų iš prieinamu jums būdu:

  4. Sąskaita gali būti keičiama į "Swap Free" sąskaitą tik tada, jei joje nėra atidarytų pozicijų.

  5. Klientas bet kuriuo metu, gali atsisakyti paslaugos. Norint tai atlikti , yra būtina kreiptis į Klientų palaikymo tarnybą.

  6. Atkreipiame dėmesį, kad kompanija RoboMarkets gali bet kuriuo momentu ir be paaiškinimų atsisakyti teikti "Swap-Free" sąskaitų paslaugas. Paslaugos atjungimo atveju, swop mokesčiai bus priskaičiuojami ar nurašomi pagal bendras prekybos taisykles, nurodytas mūsų puslapyje.

Islamiškų Swap-Free sąskaitų komisija

  1. Pakeitus sąskaitos tipą į Swap-Free, nurašymai/priskaičiavimai svop mokesčių nevyksta, už pozicijų perkėlimą kitai dienai mokama fiksuota komisija.

Valiutų porų, MetalaiKomisiniai (USD)**
AUDNZD, CADCHF, CADJPY, CHFJPY, EURCAD, EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURUSD, GBPCAD, GBPCHF, GBPJPY, GBPUSD, NZDCAD, USDCAD, USDCHF, USDJPY, XAGUSD, XAUUSD5,00
AUDCAD, AUDCHF, AUDJPY, AUDUSD, EURAUD, EURNZD, GBPNZD, NZDCHF, NZDJPY, NZDUSD, EURPLN, USDPLN10,00
EURTRY, GBPAUD, USDCNH, USDMXN, USDRUB, USDTRY, USDZAR30,00
CFD (KAINŲ SKIRTUMŲ SUSITARIMŲ)Komisiniai (USD)**
BRENT, WTI10,00
.UK100Cash, .USTECHCash, .US500Cash1,00
.US30Cash, .DE30Cash2,50
Akcijų CFDKomisiniai mokesčiai (USD)**
AMZN30,00
GOOGL20,00
TSLA, NFLX, BA5,00
NVDA, ADBE, GS, BRK.B, MMM4,00
NFB, MCD, AAPL, CAT3,00
IBM, V2,50
EA, DIS, UPS, CVX, MON, JPM, PRU, PEP, JNJ2,00
MSFT, ATVI, TWX, WMT, XOM, C, PYPL, PG, PM, NKE, LLY1,50
VZ, INTC, ORCL, CSCO, FOXA, SBUX, EBAY, DAL, NEM, WFC, KO, GM, PFE1,00
HPE, CMCSA, BAC, GE0,50

** - Komisija nurodyta už 1-ą standartinį lotą. Komisijos dydis, kuri yra nurašoma kiekvieną dieną 00:00 val., serverio laiku, apskaičiuojama taip:

<Komisijos suma> = <Komisija už 1 lotą> * <Lotų kiekis>

Pateikti klausimą

Neradote ieškomos informacijos? Pasiklauskite ir gaukite atsakymus internetu!

Prisijunkite prie pokalbių svetainės
Pateikti klausimą