•  36 valiutų poros, Metalai, Kriptovaliutos
  •  Profesionalios prekybos platformos
  •  Mažiausi spredai nuo 1,6 punkto

Kas yra Centinė (mikro) Sąskaita?

Centinė (mikro) Sąskaita yra specialus sąskaitos tipas, kuris prekeiviams suteikia galimybę išbandyti investavimą, o labiau patyrusiems klientams - išbandyti savo prekybos strategijas ar Ekspertus Patarėjus (EA), realiomis rinkos sąlygomis.

Kuo Centinė (mikro) sąskaita skiriasi nuo standartinių sąskaitų tipų?

Priešingai, nei kitų tipų sąskaitos, Cent sąskaitose naudojama 100x denominuotos valiutos (JAV centai, Euro Centai, GBP pensai ir kt.). Prekiautojai gali investuoti Cent sąskaitose tokiomis pačiomis prekybos sąlygomis, kaip ir standartinėse sąskaitose.

Pavyzdžiui, jÅ«s įnešate 100 USD į savo sąskaitą. Jei jÅ«s turite cent (mikro) sąskaitą, jÅ«s gausite 10 000 JAV centų. Jei jÅ«s turite standartinę, bus tie patys 100 USD, kuriuos galėsite naudoti prekyboje.

Kaip pradėti prekybą Cent Sąskaitoje?

  • Atsidarykite RoboMarkets Cent Sąskaitą.

  • Ä®neškite mažiausiai 100 USD į savo sąskaitą.

  • Pradėkite prekybą mikro lotais naudojantis profesionaliomis prekybos platformomis.

Platus Prekybos Sprendimų Pasirinkimas

Platus Prekybos Sprendimų Pasirinkimas

Pirmaujančios Prekybos Platformos investicijoms Cent (mikro) sąskaitose

Mes siÅ«lome prekiauti Cent (mikro) Sąskaitose populiariose MetaTrader 4 ir MetaTrader 5 platformose. Pasirinkite savo prekybos bÅ«dą: investuokite naudojant kompiuteriui skirtą terminalą, mobiliąją aplikaciją ar naudokitės interneto naršykle.

Parsisiųskite platformą ir prekiaukite mikro lotais jau dabar
 Kliento Pasirinkimas
 

Jūsų lėšų saugumas

RoboMarkets kompanija vadovaujasi Europos Sąjungos (ES) teisės aktais ir atitinka keliamus reikalavimus, kad užtikrintų Jūsų prekybos sandorių saugumą.