Oficialus daugkartinių LKL čempionų - Kauno "Žalgirio" - rėmėjas

MetaTrader 5

Vienas iš geriausių terminalų rinkoje

MetaTrader 5 yra modernus prekybos terminalas gebantis patenkinti nuolat didėjančius klientų poreikius bei reikalavimus. Jis sujungia pažangias užsakymo vykdymo technologijas ir paskirstytus skaičiavimus, tokiu būdu suteikdamas puikią galimybę įgyvendinti ambicingiausias prekybos idėjas. Šis terminalas yra puikus sprendimas tiems prekiautojams, kurie dirbdami su prekybos robotais vertina greitį ir patikimumą.

 • 4 užsakymo vykdymo tipai
 • Kelių gijų patikrinimas
 • Rinkos gylis
 • 6 laukiamų užsakymų tipai
 • MetaTrader rinka

  Patogi ir patikima internetinė parduotuvė, kurioje prieinami daugiau nei 1,500 ekspertų patarėjų bei techninių indikatorių.
 • Lanksti prekybos sistema

  MT5 galite pasirinkti iš užskaitos ir apsidraudimo sistemų. Taip pat galite naudotis užsakymų ir operacijų atskyrimu bei rinkos gyliu.
 • Algoritminė prekyba

  Specializuotoje programavimo aplinkoje MQL5, galite sukurti, keisti ir išbandyti prekybos robotus.
 • Virtualus serveris

  Virtualaus serverio nuoma 24/7 prekybos robotų ir prekybos signalų operacijoms tiesiogiai iš terminalo tik kelių paspaudimų dėka.

Prekiaukite kriptovaliutomis (CFD) 24/7

Bitcoin, Dash, Ethereum ir kitais instrumentais MetaTrader 5 platformoje

Skaitykite daugiau

MetaTrader 5
mobilusis terminalas

MetaTrader 5 mobilioji programėlė leidžia prekiauti naudojant nešiojamą įrenginį (iOs ir Android operacinės sistemos) iš bet kurios pasaulio vietos ir bet kada. Lygiai taip pat kaip darbalaukio versija, mobilusis terminalas palaiko tiek užskaitos, tiek apsidraudimo sistemas, rinkos gylį, visų tipų prekybos operacijas, daugiau nei 30 techninių indikatorių, 24 analitinius objektus ir daugiau.

MetaTrader 5
internetinis terminalas

MetaQuotes sukūrė MetaTrader 5 internetinį terminalą, skirtą nuolat keliaujantiems prekautojams. Internetinė versija apima visas darbalaukio versijos funkcijas bei parinktis, be to, leidžia stebėti jūsų pozicijas ir, priklausomai nuo rinkos situacijos šiuo metu, priimti greitus prekybinius sprendimus. Norint paleisti MetaTrader 5 internetinį terminalą, jums reikia interneto ryšio, naršyklės, bei jūsų RoboMarkets prekybos paskyros slaptažodžio.

MetaTrader rinka

MetaTrader Rinka yra speciali platforma skirta pirkti prekybos robotams, indikatoriams ir kitoms aukšto apsaugos lygio programėlėms. Robotai/indikatoriai gali būti naudojami iš karto po apmokėjimo. Kiekvienas Rinkos produktas turi nemokamą demonstracinę versiją, todėl juos išbandyti galite prieš pirkdami. Be to, prekiautojams prieinamas didelis nemokamos programinės įrangos pasirinkimas.

Skaityti daugiau
Pateikti klausimą

Neradote ieškomos informacijos? Pasiklauskite ir gaukite atsakymus internetu!

Prisijunkite prie pokalbių svetainės
Pateikti klausimą