MetaTrader 5

Vienas iš geriausių rinkoje prekybos terminalų

MetaTrader 5 yra moderni prekybos platforma, kuri gali patenkinti nuolat didėjančius prekiautojo poreikius ir reikalavimus.

Ji apjungia pažangias nurodymų vykdymo ir paskirstyto skaičiavimo technologijas, kurios suteikia galimybę taikyti pačias ambicingiausias prekybos idėjas. Daugialypio turto MT5 platforma jums siūlo hedging nurodymų apskaitos modelį, kuris jums leidžia atidaryti keletą kiekvieno instrumentų pozicijų, įskaitant skirtingų krypčių pozicijas.

 • 4 tipų nurodymų vykdymas
 • Daugiagijis bandytojas
 • Rinkos gylis
 • 6 atidėtų užsakymų tipai
 • MetaTrader Market

  Patogi ir patikima internetinė parduotuvė, kurioje galite rasti daugiau nei 1500 ekspertų patarėjų ir techninių indikatorių.
 • Lanksti prekybos sistema

  MT5 jūs galite rinktis tarp netting ir hedging sistemų. Jums taip pat prienamas nurodymų ir operacijų atskyrimas ir Rinkos Gylis.
 • Algoritminė prekyba

  Specializuotoje MQL5 programavimo aplinkoje, jūs galite patys kurti, keisti ir bandyti prekybos robotus.
 • Virtualus talpinimas

  Virtualaus, 24/7 veikiančio talpinimo nuoma skirta prekybos robotams ir prekybos signalų prenumeratoms, tiesiogiai iš MT5 terminalo, atlikus vos porą paspaudimų.

Parsisiųskite MetaTrader 5 į savo mobilųjį

MetaTrader 5 mobilioji aplikacija leidžia jums prekiauti naudojant bet kokį nešiojamą įrenginį iš bet kurios pasaulio vietos, bet kuriuo metu.

Kaip ir kompiuteriui skirtoje versijoje, mobilusis terminalas palaiko tiek netting, tiek hedging sistemas, apima Rinkos Gylį, visus prekybos operacijų tipus, daugiau nei 30 techninių indikatorių, 24 analitinius objektus ir dar daugiau.

Galite parsisiųsti MT5 į savo mobilųjį ir prekiauti iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, iš bet kurios pasaulio vietos.

Naudokite MetaTrader 5 internetinį terminalą

Specialiai judėjimą renkantiems prekiautojams, MetaQuotes sukūrė MetaTrader 5 internetinį terminalą. Internetinė versija apima visas kompiuteriui skirtos versijos funkcijas ir suteikia jums galimybę stebėti jūsų pozicijas ir atlikti greitus prekybos sprendimus, priklausomai nuo susiklosčiusios pasaulinės rinkos situacijos.

Jei nenorite parsisiųsti kompiuteriui skirtą MT5, tiesiog atsidarykite internetinę versiją. Norėdami paleisti MetaTrader 5 internetinį terminalą, jums reikės tik interneto ryšio, naršyklės ir jūsų RoboMarkets prekybinės sąskaitos slaptažodžio.

Parsisiųsti MetaTrader 5 savo kompiuteriui

MT5 nesudėtinga parsisiųsti ir įdiegti į savo Windows sistemą nenaudojant jokių papildomų programų ir paslaugų. MetaTrader 5 taip pat gali būti įdiegta į Linux ar Mac OS operacinę sistemą. Jums reikės naudoti papildomas programas.

Download MetaTrader 5 to your PC

MetaTrader Market

MetaTrader Market yra speciali platforma, skirta įsigyti prekybos robotus, indikatorius ir kitas aplikacijas, su aukštu saugumo lygiu. Robotai/indikatoriai gali būti naudojami iš karto po apmokėjimo. Kiekvienas Market produktas turi demonstracinę versiją, todėl juos galėsite išbandyti prieš įsigyjant. Papildomai, prekiautojams prienamas platus nemokamos programinės įrangos pasirinkimas.

Skaityti daugiau