Klasikinė Premija - Programos sąlygos

Programa prieinama tik profesionaliems klientams.

 1. Pagrindiniai nuostatai
  1. Klasikinė premija (toliau Premija) yra įnašo premija, kuri yra įneštos sumos procentas bei gali būti gauta tuomet, kai klientas, savo Narių Zonoje naudodamasis automatine įnašo sistema, į savo paskyrą įneša lėšų.
  2. Klientas gali pasirinkti premijos sumą: 25%, 50%, 100% ar 120%.
  3. Premija gali būti gauta MetaTrader 4 ir MetaTrader 5 palaikomoms paskyroms (ECN, Prime paskyros programoje nedalyvauja). Premija MetaTrader 5 yra prieinama tik visą patvirtinimą įvykdžiusiems klientams.
  4. Premija negali būti gauta į sąskaitą, kurioje jau yra Pelno dalis.
  5. Premija į kliento prekybos paskyrą yra pervedama automatiškai iš karto po to, kai jis į savo prekybos paskyrą įneša lėšų, o jas įnešdamas, įnašo formoje pasirenka Premiją.
  6. Premija gali būti gauta tik tuomet, kai Klientas į savo paskyrą lėšas įneša naudodamasis jo Narių Zonoje esančia automatine įnašo sistema. Kiti lėšų įnešimo būdai programoje nedalyvauja.
  7. Didžiausia aktyvių premijų suma, kurią turi tas pats klientas yra:
   • iki 50,000 USD / 50,000 EUR / 39,000 GOLD

   Viso patvirtinimo neįvykdžiusiems Klientams šie suvaržymai yra mažesni.

  8. Didžiausias premijų skaičius vienoje sąskaitoje yra 20, o visose sąskaitose viename Asmeniniame Kabinete - 100.
  9. Premijos programa nevaržo bendro premijos paskyrų ir premijos operacijų skaičiaus.
  10. Nėra jokių apribojimų partnerystės komisiniams mokesčiams už premijos paskyras.
 2. Darbas su Premija
  1. Tuo atveju, kai klientas savo paskyroje turi aktyvias premijas, visos jo lėšos yra dalinamos į dvi dalis: Kliento turimos lėšos ir premijos lėšos. Kliento turimos lėšos susideda iš jo įnašų ir persivedimų (išskyrus Premijas), bei prekiaujant šiomis lėšomis gaunamo pelno.

   Premijos suma yra nustatoma remiantis visomis aktyviomis premijomis, esančiomis kliento paskyroje.

   Kliento turimos lėšos gali būti naudojamos prekybai be jokių apribojimų. Premijos lėšos negali būti naudojamos per "lėšų išmokėjimas"; jos bus nurašomos, kai Turtas bus mažiau nei bendra visų aktyvių Premijų suma.

   Pavyzdys

   Į savo prekybos paskyrą įnešėte 5,000 USD ir gavote 2,500 USD (50%) Premiją. Jei Turtas yra mažiau nei 2,500 USD, Premija nuo paskyros bus nurašyta.

  2. Jūsų premijų suvestinė, taip pat kaip ir Turto paskyroje esanti suma, kai premijos lėšos bus nuo jos nurašytos gali būti rasta:
   1. "Papildomos lėšos" jūsų Narių Zonos skiltyje.
   2. "Papildomos lėšos" WebTrader RoboMarkets internetinės platformos skirtuke.
 3. Lėšų persivedimas iš paskyros su aktyvia Premija
  1. Iki reikalavimai prekybos apimčiai yra išpildyti, Premijos lėšos yra užrakintos kartu su įnašo suma.
  2. Iki reikalavimai prekybos apimčiai yra išpildyti, Klientas iš savo paskyros gali persivesti tik prieinamas lėšas, kurios yra apskaičiuojamos pagal šią formulę bei remiantis Laisva paskyros marža:

   <Pelnas prieinamas persivedimui> = <Laisva marža> - <Bendra aktyvių Premijų suma> - <Bendra įnašų, gavusių Premijas suma>

   Pavyzdys

   Į savo prekybos paskyrą įnešėte 5,000 USD ir gavote 2,500 USD (50%) Premiją. Nuo tos akimirkos, jūsų pelnas iš baigtų sandorių yra 250 USD (jei savo paskyroje neturite atidarytų pozicijų). Pagal Premijos programos sąlygas, neatšaukdami Premijos galite persivesti ne daugiau kaip 250 USD (jūsų pelno).

  3. Tokiu atveju, jei paskyroje yra atvirų pozicijų, Laisva rinka gali skirtis nuo paskyros Turto.
 4. Reikalavimų įgyvendinimas, atšaukimas ir nurašymas
  1. Įneštos sumos ir gaunamos Premijos yra atblokuojamos ir persivedimui prieinamos tik po to, kai Klientas pasiekia prekybos apimtį (standard lotais) lygią:

   <Lotų skaičius> = <Premijos suma USD*> / 2

   * - Tokiu atveju, kai Klientas į savo paskyrą lėšas įneša kita valiuta, keitimas į USD yra atliekamas remiantis Įmonės vidiniais valiutų keitimo kursais.

   Pavyzdys

   Į savo MT4 Fix-Standard paskyrą gavote 300 USD Premiją. Norėdami ją persivesti, turite pasiekti 300 USD / 2 = 150 lotų prekybos apimtį (tik baigtiems sandoriams). 1 standard lotas yra 100 lotų skirtų Fix-Cent paskyroms.

  2. Skaičiuojant prekybos apimtį, skirtą atitikti premijos programos reikalavimus, atkreipiame dėmesį į po Premijos gavimo sukurtus ir baigtus sandorius visomis valiutų poromis ir metalais.
  3. Kai prasideda Sustabdyti, visos Premijos nuo jūsų paskyros yra automatiškai nurašomos.
  4. Klientas turi teisę atsisakyti Premijos. Tokiu atveju, jis be jokių apribojimų ir suvaržymų gali persivesti savo paskyroje turimas lėšas, o Premija bus nurašyta.

  Prašome įsidėmėti, jog pati svarbiausia pasiūlymo sąlyga yra RoboMarkets teisė nesuteikti Premijos klientui arba nesuteikus jokių priežasčių ir/ar išankstinio įspėjimo atšaukti visas kliento Premijos lėšas

Skaičiavimų pavyzdžiai

 1. Sumos prieinamos persivedimui su vienu įnašu ir viena Premija (Premijos atšaukimas) skaičiavimo pavyzdys

  Į savo prekybos paskyrą įnešėte 1,000 USD ir gavote 200 USD (20%) Premiją. Bendra paskyros balanso suma yra 1,200 USD. Šiuo metu iš savo paskyros negalite nieko persivesti dėl to, jog tiek jūsų įnešta, tiek Premijos sumos yra užblokuotos.

  Tuomet atlikote keletą prekybos operacijų ir gavote 500 USD pelną. Jei programos sąlygos nėra išpildytos, persivedimui prieinama suma bus 500 USD.

  Jei Premiją atšaukiate, persivedimui prieinama suma bus sudaryta iš 1000 USD (įnašo sumos) ir 500 USD.

 2. Sumos prieinamos persivedimui su vienu įnašu ir viena Premija (pelnas yra pažymėtas raudonai, Premijos atšaukimas)

  Į savo prekybos paskyrą įnešėte 1000 USD ir gavote 500 USD (50%) Premijos. Bendra balanso suma yra 1,500 USD. Šiuo metu iš savo paskyros negalite nieko persivesti dėl to, jog tiek jūsų įnešta, tiek Premijos sumos yra užblokuotos.

  Po keletos prekybos operacijų, jūsų pelno suma yra 300 USD neigiama (nuostolis). Jūsų paskyros balansas yra 1200 USD. Tuo atveju jei Premiją atšaukiate, ji bus nurašoma nuo jūsų paskyros (500 USD), o suma prieinama persivedimui bus 700 USD.