RoboMarkets Piniginė

RoboMarkets Piniginė yra daugiavaliutė paslauga, leidžianti persivesti lėšas į skirtingas mokėjimo informacijas, taip pat kaip jas padalyti tarp jūsų prekybos paskyrų naudojant vidinį pervedimą.

"RoboMarkets Piniginė" paslaugos savybės.

  • Rizikos valdymas – jūsų lėšos bus apsaugotos nuo rizikos, susijusios su atviromis, jūsų paskyroje esančiomis, pozicijomis.

  • Pelno kaupimas - pelną į Piniginę galite persivesti iš visų prekybos paskyrų.

  • Greiti ir patikimi pervedimai - lėšas iš Piniginės į bet kurią prekybos paskyrą greitai persivesti galite bet kuriuo metu pagal aplinkybes.

  • Produktyvumas – norint persivesti lėšas į Piniginę, jums nereikia mokėti jokių komisinių mokesčių.

  • Saugumas – Visos lėšos jūsų Piniginėje yra laikomos atskirose paskyrose didžiosiose Jungtinės Karalystės ir Europos bankuose.

Kaip veikia RoboMarkets Piniginė?

Keletas prekybos paskyrų su skirtingomis pagrindinėmis valiutomis (USD, EUR, CHF, GBP, GOLD) yra atidaromos naudojantis ta pačia mokėjimo paslauga. Lėšos yra įnešamos/persivedamos reikalinga valiuta naudojant prieinamas mokėjimo sistemas jūsų Narių Zonoje. Naudojant vidinius pervedimus, savo lėšas galite paskirstyti tarp prekybos paskyrų ir kaupti pelną, gautą iš visų Įmonės paslaugų: RoboMarkets, CopyFX, RAMM, ir R Trader.

Kaip atsidaryti RoboMarkets Piniginę?

Visiems naujiems Įmonės klientams Piniginė automatiškai atidaroma, kai jie prisiregistruoja Narių Zonoje.

Jei jau turite RoboMarkets Narių Zoną, turite išsiųsti prašymą puslapyje "RoboMarkets Piniginė" norėdami aktyvuoti savo Piniginę.