Automatinė lėšų išvedimo sistema

AUTOMATINIS LĖŠŲ IŠVEDIMAS
Momentinis lėšų išvedimas bet kuriuo paros metu.
Momentinis lėšų išgryninimas bet kuriuo dienos ar nakties metu.

Automatinė lėšų išvedimo sistema tai - automatinė paraiškų apdorojimo sistema, leidžianti sumažinti lėšų išvedimo apdorojimo trukmę iki 1 minutės. Paraiškos gali būti apdorotos ne tik kompanijos darbo valandomis, bet taip pat ir savaitgaliais, švenčių dienomis ir net naktimis.

Automatiškai apdorojamų paraiškų dalis sparčiai auga. Šiuo metu 85 % mūsų klientų paraiškų yra apdorojami būtent šiuo būdu.

Ar žinote, kad RoboMarkets suteikia galimybę išvesti lėšas be komisinių mokesčių du kartus per mėnesį?
Žvilgtelėkite į mūsų kalendorių ir sužinokite kada galėsite išvesti lėšas be komisinių mokesčių!

Pagrindiniai automatinės lėšų išvedimo sistemos privalumai:

  • Paraiškos apdorojimo laikas trunka mažiau nei 1 minutę
    Lėšų išvedimą sudaro 2 etapai: išvedimo paraiškos apdorojimas ir užklausos vykdymas. Proceso automatizavimas ženkliai pagreitina lėšų išvedimo procesą.

  • Sistema veikia 24 valandas
    Lėšų išvedimo sistema veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Visi mūsų klientai gali išvesti savo lėšas bet kuriuo metu: naktį, savaitgalį ar švenčių dienomis.

  • Išvedimo sistema - universali ir paprasta sistema
    Automatinė lėšų išvedimo paslauga prieinama visiems realių sąskaitų tipams, jeigu lėšos buvo įvestos vienu iš išvardintų metodų: WebMoney, Skrill, NETELLER. Lėšų išvedimo užklausą nesunkiai galite pateikti savo Asmeniniame kabinete.

Atminkite, kad RoboMarkets pasilieka teisę atsisakyti teikti klientui šią paslaugą arba pakeisti paslaugos sąlygas nepranešdama apie priežastį.

Detalenę informaciją apie lėšų išvedimą iš sąskaitų ir užklausų apdorojimo trukmę galite rasti skiltyje - "Lėšų įvedimo ir išvedimo metodai".