Analitiniai ir edukaciniai webinarai iš RoboMarkets

RoboMarkets Analytics skyriaus darbuotojai kartu su nepriklausomais finansų rinkų ekspertais rengia edukacinius ir analitinius internetinius renginius, skirtus plačiai prekiautojų auditorijai. Webinarai yra skirti daugybei įvairių temų aptarti, tokių kaip EA bandymas, akcijų rinkos apžvalgos, techninė analizė, naujausi ir svarbiausi finansų industrijos įvykiai. Šiame puslapyje rasite populiariausius ir dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų webinarus.

Deja, tačiau šiuo metu neorganizuojame jokių webinarų. Naujausia informacija apie mūsų webinarus gali būti rasta "RoboMarkets renginiai" puslapyje.

Kiek kainuoja dalyvavimas webinare?

Webinarai yra nemokami ir prieinami visiems norintiems. Naujausia informacija apie mūsų webinarus gali būti rasta "RoboMarkets renginiai" puslapyje.

Kaip galiu užsiregistruoti webinarui?

Norėdami užsiregistruoti webinarui, turite užpildyti trumpą paraiškos formą, esančią "Renginiai" puslapyje. Atkreipkite dėmesį į tai, jog dalyvavimas mūsų webinaruose yra galimas bet kuriam prekiautojui, nesvarbu ar jie yra Įmonės klientai ar ne.

Kaip galiu dalyvauti webinare?

5-10 minučių prieš webinaro pradžią, sekite gautą nuorodą į MyOwnConference svetainę. Naujame langelyje, įveskite savo vardą arba slapyvardį. Norėdami gauti prieigą prie webinarų, taip pat galite naudoti savo Facebook ar Google profilius.

Paspaudę "Prisijungti", būsite nukreipti į webinaro kambarį, kuriame vyks renginys. Webinaras prasidės tvarkaraštyje nurodytu laiku.

Kaip vyksta webinarai?

MyOwnConference naudojame internetiniams renginiams. Mūsų webinarų metu, RoboMarkets ekspertai skaito paskaitas įvairiomis temomis, su dalyviais dalinasi savo kompiuterio ekranais arba rodo pristatymus. Bet kuris dalyvis pokalbyje gali klausti klausimų, o vedėjai atsakys kaip galima išsamiau. Po kelių dienų (dviejų arba trijų), šio webinaro įrašas bus prieinamas „Įvykę renginiai“ puslapyje.

Kas yra MyOwnConference?

MyOwnConference yra platforma, kurioje RoboMarkets organizuoja visus webinarus. Paslauga yra prieinama iš bet kurios naršyklės. Būtent dėl to, viskas, ko jums reikia, norint prisijungti prie mūsų webinarų, yra stabilus internetinis ryšis ir ausinės arba kolonėlės. Webinarų negalite atsisiųsti iš MyOwnConference, tačiau juos bet kuriuo metu peržiūrėti galite „Įvykę renginiai“ puslapyje.

Kiek trunka webinaras?

Webinaras dažniausiai trunka 50-60 minučių, tačiau, jei dalyviai užduos daug klausimų, jis gali užtrukti ilgiau. Be to, trukmė gali keistis priklausomai nuo aptariamų temų ir vedėjo kalbėjimo greičio.

Kaip galiu pamatyti webinaro įrašą?

Webinarų įrašai, taip pat kaip ir pristatymai bei kita edukacinė medžiaga naudojama paskaitos metu, gali būti rasti „Įvykę renginiai“ puslapyje.

Kaip galiu atsisiųsti webinarą?

Deja, tačiau webinarų negalite atsisiųsti iš mūsų svetainės arba MyOwnConference platformos. Vis gi, juos peržiūrėti galite internetu, „Įvykę renginiai“ puslapyje, kur jie yra įkeliami praėjus 2-3 dienoms po renginio.

Kodėl negaliu matyti/girdėti webinaro vedėjo?

Šiame skyriuje išmoksite spręsti technines problemas, su kuriomis galite susidurti prisijungdami prie webinarų ar jų metu.

Iškilus bet kokiems techniniams nesklandumams, pavyzdžiui, kai nėra garso/vaizdo ar iškilus pokalbių problemoms, patikrinkite techninę įrangą ir interneto ryšį. Norint tai padaryti, MyOwnConference siūlo paleisti testą, kuris greitai aptiks bet kokius gedimus.

 1. Jei nematote vedėjo arba to, ką jie rodo savo ekranuose

  Spausdami Ctrl+F5, bandykite iš naujo paleisti naršyklės puslapį su webinaru. Jei tai nepadeda, iš naujo prisijunkite prie interneto ryšio.

 2. Jei negirdite vedėjo

  Įsitikinkite, jog garsas jūsų įrenginyje yra įjungtas. Norėdami tai padaryti, raskite garsiakalbio (ausinių) simbolį savo nešiojamo ar stacionaraus kompiuterio darbalaukyje, atidarykite iššokantį langą ir sureguliuokite garsą.

 3. Jei nematote pokalbio

  Artinimo lygį savo naršyklėje iš naujo nustatykite į 100%. Po to, pokalbis pasirodys ekrane.

 4. Jei vaizdo įrašas strigsta

  Atnaujinkite webinaro puslapį (Ctrl+F5) arba iš naujo prisijunkite prie interneto.

 5. Jei negalite matyti pateikties skaidrių

  Patikrinkite datą ir laiką savo įrenginyje. Jei jie nėra tikslūs, juos teisingai nustatykite.