RoboMarkets Analitikos centras

Gaukite prieigą prie visos analitinės medžiagos ir prekybos instrumentų vienoje vietoje.

 • Nemokama prenumerata.
 • Neribotas prenumeratos laikotarpis.
 • Tik RoboMarkets klientams.
 
 •  

  Kompaktiškumas

  Jokios nereikalingos informacijos - tik informatyvūs tekstai, trumpi vaizdo įrašai, diagramos ir skaičiai.

 •  

  Interaktyvumas

  Lengva naudoti dėka filtrų ir lankstaus pritaikymo.

 •  

  Nepriklausomybė

  Tik naršyklė ir internetas - nereikia jokių papildomų plėtinių, valdiklių ar programų.

 •  

  Daugiakalbis

  Paslauga teikiama 13 kalbų.

Patogi vartotojui ir intuityvi sąsaja

RoboMarkets klientai turi nemokamą prieigą prie plataus analitinių įrankių rinkinio, kuris visada padės pasiruošti bet kokiems finansų rinkos įvykiams.

SrautasSignalaiVaizdo įrašaiKalendoriusŠvietimasFinansinės priemonės

Srautas

Nenorite švaistyti laiko ieškant ir interpretuojant svarbias naujienas, esmines ir technines analizes? "Srautas" skyriuje galite rasti savaitines apžvalgas, esmines ekonomines naujienas, bendras rinkos apžvalgas, bangų analizę, "Ichimoku Cloud" ir "Fibonacci" perkėlimų prognozes.

Srautas

Techninių indikatorių signalai

Pasinaudokite rinkos nuotaikų diagrama ir įvairių techninių rodiklių, tokių kaip "BBands", "Ichimoku", "MA10", "MA20", "MA50", "MA100", "MACD", "Stochastic", "William`s" ir "ZigZag“, signalais, kurie pateikiami patogiu lentelės formatu ir galimi 7 laikotarpiais (nuo M1 iki Kasdieninio). Viskas ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti reikalingą instrumentą.

Techninių indikatorių signalai

Video apžvalgos

Jums nepatinka skaityti apžvalgas ar tam neturite laiko? Na, tai nėra būtina! Jūs visada galite peržiūrėti trumpas vaizdo apžvalgas su prognozėmis apie pagrindinius prekybos instrumentus. Jūs turite galimybę peržiūrėti visą vaizdo įrašą arba tik įdomiausias jo vietas.

Video apžvalgos

Ekonominis kalendorius

Prekybos sesijų tvarkaraštis, datos, kada fiksuojami pasaulinių lyderiaujančių kompanijų registrai, banko palūkanų normos, atostogų kalendorius, makroekonominių naujienų srautas, ekonominis kalendorius ir pasaulio ekonomikos indikatoriai. Šiame skyriuje jūs rasite naujausių pagrindinių indikatorių ir duomenų rinkinį, įskaitant rinkos naujienas, su paieškos ir filtravimo galimybe.

Ekonominis kalendorius

Mokomoji medžiaga

Šiame skyriuje siūlomos jau prekybai paruoštos strategijos (trumpalaikės ir ilgalaikės), mokomieji vaizdo įrašai ir daugybė kitų naudingų vaizdo įrašų iš MetaQuotes su įžvalgomis apie signalus, konsultantus ir prieglobą.

Mokomoji medžiaga

Finansinės priemonės

Istorinė kintamumo lentelė, galimų posūkių ir "Fibonacci" perkėlimų skaičiavimas, informacija apie JAV palūkanų normas, pateikiama patogių formatu, kuris jums padės sutaupyti laiko.

Finansinės priemonės