Reklamos pirkimų vadybininkas

Limasolis, Kipras

Europos finansų kompanija RoboMarkets ieško profesionalaus reklamos pirkimų vadybininko, turinčio darbinės patirties dideliuose projektuose, puikiai išmanančio kontekstinės reklamos sistemų veikimą ir turinčio puikius analitinius įgūdžius, bei atkakliai siekiančio užsibrėžtų tikslų.

Darbo aprašymas

  • Reklamos pirkimo strategijų vystymas ir įgyvendinimas (Facebook, Google ir pan.)
  • Ankstesnių duomenų analizė ir reklaminių kampanijų efektyvumo didinima
  • Darbas su automatizuotais reklamos pirkimo įrankiais
  • Atitikimas esamiems vidiniams ir klientų PVR (Pagrindinis Veiksmingumo Rodiklis) reikalavimams
  • Naujų reklamos būdų ir šaltinių bandymas

Reikalavimai

  • Patirtis savarankiškai vykdant Google, Yandex, Facebook ir kitų automatizuotų reklamos pirkimo šaltinių reklamos kampanijas
  • Mobiliųjų aplikacijų reklamų pirkimo patirtis (būtų privalumas)
  • Sugebėjimas atlikti didelės apimties duomenų analize ir efektyviai valdyti reklamos kampanijas
  • Anglų kalba (skaitymas arba aukštesniu lygiu)

Sąlygos

  • Bandomasis laikotarpis: 3 mėnesiai
  • Darbo valandos: Nuo Pirmadienio iki Penktadienio, nuo 9.00 iki 18.00 (UTC+3)
  • Karjeros galimybės
  • Atlyginimas su kandidatais bus aptartas sėkmingai pasibaigus visiems darbo pokalbio etapams

Susidomėjote siūloma pozicija? Laukiame jūsų CV adresu [email protected]!

Visa jūsų pateikta informacija bus apdorojama griežtai laikantis konfidencialumo. Jei gausime didelį kiekį paraiškų, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.