Asistentas Brokerių Skyriuje

Limasolis, Kipras

Europos finansų kompanija RoboMarkets, kompanijos būstinėje Limasolyje, Kipre, ieško brokerių skyriaus asistento.

Darbo aprašymas

  • Prekybos ir kainų infrastruktūros būklės priežiūra
  • Klientų prekybos operacijų duomenų analizė
  • Raštu atsakyti į klientų užklausas Rusų ir Anglų kalbomis

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar susijusiose sritys
  • Pagrindinių prekybos platformų infrastruktūros išmanymas (FX, Akcijos)
  • Sugebėti logiškai ir aiškiai išdėstyti mintis raštu
  • Kalbos: Rusų (gimtoji), Anglų (Pažengusiojo ar aukštesnis lygis)
  • Nereguliarios darbo valandos ir darbas pamainomis

Sąlygos

  • Konkurencingas atlyginimas, atsižvelgiant į asmens patirtį ir kvalifikaciją
  • Galimybė kilti karjeros laiptais, profesinio ir finansinio augimo galimybės
  • Oficialus įdarbinimas
  • Jei reikia, pareiškėjo ir jo šeimos darbo vizų sutvarkymas
  • Pareiškėjo ir jo šeimos Savanoriškas Medicininis Draudimas
  • 25 dienos per metus pilnai apmokamų atostogų
  • Biuras su vaizdu į Viduržemio Jūros pakrantę

Susidomėjote siūloma pozicija? Laukiame jūsų CV adresu [email protected]!

Visa jūsų pateikta informacija bus apdorojama griežtai laikantis konfidencialumo. Jei gausime didelį kiekį paraiškų, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.