RoboMarkets pridėjo daugiau nei 500 instrumentų į R StocksTrader, įskaitant dalines akcijas

23.11.2021 / 10:59

Brangūs Klientai ir Partneriai,

RoboMarkets atnaujino R StocksTrader, kuriame dabar siūloma prekiauti virš 500 naujų instrumentų, įskaitant dalines akcijas ir Amerikos, Brazilijos, Britanijos ir Europos bendrovių akcijų CFD.

Prieiga prie prekybos dalinėmis akcijomis suteiks galimybę klientams įsigyti pilnas akcijas ir jų "dalis", kurios atitinka dalinę akciją. Pavyzdžiui, klientas gali įsigyti 1,5 "Amazon" ar "Netflix" akcijos. Tuo tarpu mažiausias įsigyjamas akcijos kiekis ir toliau išlieka nepakitęs - 1.

Kuo patogios dalinės akcijos?

Dalinės akcijos

Dalinės akcijos kainuoja mažiau nei pilnos akcijos, todėl tai yra puiki progra investuoti į vertybinius popierius su mažiau pinigų.

Dalinių akcijų efektyvumas

Dalinės akcijos įgalina klientus diversifikuoti savo investicijų portfelius, įsigyjant dalines įvairių įmonių akcijas.

Kiti R StocksTrader atnaujinimai:

  • Nauji Amerikos, Brazilijos ir Europos akcijų CFD, įskaitant tokius populiarius instrumentus, kaip "Lucid Group Inc" (LCID), "Rivian Automotive Inc" (RIVN), "Udemy Inc." (UDMY) ir kitus.

  • 8 papildomos kalbos: Danų, Italų, Olandų, Norvegų, Rumunų, Suomių, Prancūzų ir Švedų.

  • Pagerinta mobilioji aplikacija: padidintas saugumas, tiesioginė prieiga prie lėšų įnešimo/atsiėmimo ir prekybos sąskaitų registracijos.

Nepaisant naujo turto, R StocksTrader siūlo investuoti į daugiau kaip 12000 prekybos instrumentų, įskaitant daugiau nei 3000 tikrųjų akcijų, tokių kaip "Amazon", "Apple", "Facebook" ir Tesla

Mes nuolat siekiame teikti kokybiškas paslaugas ir pridėti naujų instrumentų, bei atnaujinti platformos funkcionalumą. Dėl to, komisiniai mokesčiai už prekybą Akcijomis ir akcijų CFD, buvo sumažinti iki konkurencingo lygio. Atnaujintas komisinių mokesčių sąlygas galite peržiūrėti "R StocksTrader" puslapyje.

Pradekite prekiauti dalinėmis akcijomis ir kitais populiariais instrumentais jau R StocksTrader šiandien!

Nuoširdžiai,
RoboMarkets komanda