Prekybos sąlygų optimizavimas ir kotiravimo pasikeitimai

28.09.2016 / 12:10

Brangūs Klientai ir Partneriai!

Informuojame, jog dėl aukštos paklausos MetaTrader5 palaikomoms ECN NDD paskyroms ir tvirtam šių paskyrų tipų augimui, Įmonė nusprendė prekybos instrumentų pavadinimus šioms paskyroms naudoti kaip standard (be ".e" galūnės).

Norėdami padidinti ECN NDD MT5 paskyrų naudojimą ir supaprastinti jūsų darbą su Ekspertais Patarėjais ir signalinėmis paslaugomis, šiam paskyros tipui planuojame pritaikyti šiuos pakeitimus:

Po rinkos uždarymo penktadienį, rugsėjo 30-ą, 2016:


  • Visos MT5 demonstracinių paskyrų pozicijos, atidarytos instrumentuose su trumpinimu be galūnės ar su ".e" ir ".f" galūnėmis, bus uždarytos paskutine rinkos kvota.
  • MT5 Demonstracinės Fix ir MT5 Demonstracinės ECN-FixSpread NDD paskyrų atidarymas bus negalimas. Šių paskyrų tipai atidaryti anksčiau bus perjungti į Demonstracines ECN NDD MT5 paskyras.

Pirmadienį, spalio 3-ią, 2016:


  • Visi instrumentai MT5 platformoje be galūnių bus perjungti į Rinkos vykdymo rėžimą su plaukiojančiu spredu. Šie instrumentai bus vis dar prieinami prekybai ECN NDD MT5 paskyroms.
  • ECN NDD MT5 pozicijos bus perjungtos į instrumentus su trumpinimais be galūnių. Fix-Standard MT5 paskyros bus perjungtos į ECN NDD MT5 paskyras. Fix-Standard MT5 paskyrų atidarymas bus negalimas.
  • Fix-Cent MT5 pozicijos bus perjungtos į instrumentus su galūne ".m". Fix-Cent MT5 paskyros bus perjungtos į ProCent MT5 paskyras. Fix-Cent MT5 paskyrų atidarymas bus negalimas.
  • ECN-FixSpread NDD MT5 pozicijos bus perjungtos į instrumentus su trumpinimais be galūnių. ECN-FixSpread NDD MT5 paskyros bus perjungtos į ECN NDD MT5 paskyras. ECN-FixSpread NDD MT5 paskyrų atidarymas bus negalimas.
  • Po rinkos atidarymo, visi instrumentai su nuliniu spredu (*.z) visuose serveriuose bus perjungti į "Tik Uždaryti" rėžimą.

Po rinkos uždarymo penktadienį, spalio 7-ą, 2016:


  • Visos pozicijos instrumentuose su nuliniu spredu (*.z) visuose serveriuose bus perjungtos į standard instrumentus. Komisiniai mokesčiai bus atlyginti. Prekybos instrumentai su nuliniu spredu bus neprieinami.

Prašome atkreipti dėmesį į šiuos pakeitimus, kai planuojate savo prekybos veiklą. Rekomenduojame jums nustatyti savo Ekspertų Patarėjų nustatymus ir pakeisti atviras pozicijas ir laukiamus užsakymus per duotą laikotarpį.

Nuoširdžiai,
RoboForex