Prekybos sąlygų optimizavimas ir kotiravimo pasikeitimai

28.09.2016 / 12:10

Brangūs Klientai ir Partneriai!

Informuojame, jog dėl aukštos paklausos MetaTrader5 palaikomoms ECN-Pro NDD paskyroms ir tvirtam šių paskyrų tipų augimui, Įmonė nusprendė prekybos instrumentų pavadinimus šioms paskyroms naudoti kaip standard (be ".e" galūnės).

Norėdami padidinti ECN-Pro NDD MT5 paskyrų naudojimą ir supaprastinti jūsų darbą su Ekspertais Patarėjais ir signalinėmis paslaugomis, šiam paskyros tipui planuojame pritaikyti šiuos pakeitimus:

Po rinkos uždarymo penktadienį, rugsėjo 30-ą, 2016:


  • Visos MT5 demonstracinių paskyrų pozicijos, atidarytos instrumentuose su trumpinimu be galūnės ar su ".e" ir ".f" galūnėmis, bus uždarytos paskutine rinkos kvota.
  • MT5 Demonstracinės Fix ir MT5 Demonstracinės ECN-FixSpread NDD paskyrų atidarymas bus negalimas. Šių paskyrų tipai atidaryti anksčiau bus perjungti į Demonstracines ECN-Pro NDD MT5 paskyras.

Pirmadienį, spalio 3-ią, 2016:


  • Visi instrumentai MT5 platformoje be galūnių bus perjungti į Rinkos vykdymo rėžimą su plaukiojančiu spredu. Šie instrumentai bus vis dar prieinami prekybai ECN-Pro NDD MT5 paskyroms.
  • ECN-Pro NDD MT5 pozicijos bus perjungtos į instrumentus su trumpinimais be galūnių. Fix-Standard MT5 paskyros bus perjungtos į ECN-Pro NDD MT5 paskyras. Fix-Standard MT5 paskyrų atidarymas bus negalimas.
  • Fix-Cent MT5 pozicijos bus perjungtos į instrumentus su galūne ".m". Fix-Cent MT5 paskyros bus perjungtos į Pro-Cent MT5 paskyras. Fix-Cent MT5 paskyrų atidarymas bus negalimas.
  • ECN-FixSpread NDD MT5 pozicijos bus perjungtos į instrumentus su trumpinimais be galūnių. ECN-FixSpread NDD MT5 paskyros bus perjungtos į ECN-Pro NDD MT5 paskyras. ECN-FixSpread NDD MT5 paskyrų atidarymas bus negalimas.
  • Po rinkos atidarymo, visi instrumentai su nuliniu spredu (*.z) visuose serveriuose bus perjungti į "Tik Uždaryti" rėžimą.

Po rinkos uždarymo penktadienį, spalio 7-ą, 2016:


  • Visos pozicijos instrumentuose su nuliniu spredu (*.z) visuose serveriuose bus perjungtos į standard instrumentus. Komisiniai mokesčiai bus atlyginti. Prekybos instrumentai su nuliniu spredu bus neprieinami.

Prašome atkreipti dėmesį į šiuos pakeitimus, kai planuojate savo prekybos veiklą. Rekomenduojame jums nustatyti savo Ekspertų Patarėjų nustatymus ir pakeisti atviras pozicijas ir laukiamus užsakymus per duotą laikotarpį.

Nuoširdžiai,
RoboForex