Dviejų žingsnių autentifikacija

Dviejų žingsnių autentifikacija
Apsaugokite savo realiąją paskyrą naudodami savo mobilųjį telefoną!

Dviejų žingsnių autentifikacija yra puiki galimybė apsaugoti jūsų Asmeninį Kabinetą net kai į jūsų el.paštą buvo įsibrauta. Siūlome padidinti jūsų Asmeninio Kabineto saugumą ir apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, ir lėšas nuo užpuolėjų, naudojant SMS ir atsarginius kodus.

 • Prisijunkite prie savo Asmeninio Kabineto naudodami SMS kodą

  Kai įvedate slaptažodį, į savo mobilųjį telefoną gausite SMS. Norėdami prisiregistruoti savo Asmeniniame Kabinete, turite įvesti 5 skaitmenų patvirtinimo kodą, kurį gavote SMS žinute. Kiekvienas kodas yra unikalus atsitiktinis kodas. Tai neleis užpuolėjams jo atspėti.

 • Prisijunkite prie savo Asmeninio Kabineto naudodami jau iš anksto sugeneruotą saugos kodą

  Jei jūsų mobilusis telefonas nėra prieinamas, galite naudoti iš anksto sugeneruotus saugos kodus. Saugos kodai gali būti laikomi elektroninėje formoje ar ant popieriaus, pavyzdžiui, jūsų piniginėje. Saugos kodai galioja prisijungiant prie jūsų Asmeninio Kabineto. Norint įnešti lėšas į savo paskyrą, jums reikės SMS patvirtinimo. Jei naudojate saugos kodą, nes praradote savo mobilųjį telefoną, turėtumėte susisiekti su Klientų Aptarnavimo komanda. Kiekvienas kodas yra unikalus kodas ir gali būti naudojamas tik kartą.

 • Siunčiamas SMS patvirtinimo kodas persivedimui ar įnešimui

  Savo lėšų įnešimui siūlome naudoti didžiausią apsaugą. Užpuolėjai negalės persivesti įneštų ar uždirbtų lėšų, tad kiekvieną kartą, kai norėsite įnešti/išvesti lėšas, gausite SMS žinutę su patvirtinimo kodu, kurį turėsite įvesti į specialią formą jūsų Asmeniniame Kabinete. Taigi, net jei užpuolėjai kaip nors pavogė, atspėjo ar nulaužė slaptažodį jūsų Asmeniniame Kabinete, jie iš ten negalės išvesti jokių lėšų. O SMS žinutė gauta laiku jums leis pakeisti slaptažodį ir susisiekti su Klientų Aptarnavimo komanda.

 • Siunčiama SMS žinutė su autorizacija jūsų Asmeniniame Kabinete.

  Kiekvieną kartą, kai prisiregistruojate savo Asmeniniame Kabinete, į savo telefoną gausite SMS žinutę. Jei užpuolėjai kaip nors išsiaiškino jūsų Asmeninio Kabineto slaptažodį, jūs apie tai iš karto sužinosite. Prašome atkreipti dėmesį jog paslaugos negalite kartu aktyvuoti su "Priregistruoti savo Asmeninį Kabinetą naudojant SMS kodą".

 

Dviejų žingsnių autentifikavimas yra nemokama paslauga.

Norėdami išvengti problemų, kurios gali kilti tokiu atveju, jei pametate savo mobilųjį telefoną, rekomenduojame patvirtinti savo paso ir adreso informaciją.