Dviejų žingsnių autentifikacija

Dviejų žingsnių autentifikacija
Apsaugokite savo Gyvąją Paskyrą naudodami savo mobilųjį telefoną!

Dviejų žingsnių autentifikacija yra puiki galimybė apsaugoti jūsų Narių Zoną net kai į jūsų el.paštą buvo įsibrauta. Siūlome padidinti jūsų Narių Zonos saugumą ir apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, ir lėšas nuo užpuolėjų, naudojant SMS ir atsarginius kodus.

 • Prisijunkite prie savo Narių Zonos naudodami SMS kodą

  Kai įvedate slaptažodį, į savo mobilųjį telefoną gausite SMS. Norėdami prisiregistruoti savo Narių Zonoje, turite įvesti 5 skaitmenų patvirtinimo kodą, kurį gavote SMS žinute. Kiekvienas kodas yra unikalus atsitiktinis kodas. Tai neleis užpuolėjams jo įspėti.

 • Prisijunkite prie savo Narių Zonos naudodami jau iš anksto sugeneruotą atsarginį kodą

  Jei jūsų mobilusis telefonas nėra prieinamas, galite naudoti iš anksto sugeneruotus atsarginius kodus. Atsarginiai kodai gali būti laikomi elektroninėje formoje ar ant popieriaus, pavyzdžiui, jūsų piniginėje. Atsarginiai kodai galioja prisijungiant prie jūsų Narių Zonos. Norint persivesti lėšas į savo paskyrą, jums reikės SMS patvirtinimo. Jei naudojate atsarginį kodą, nes praradote savo mobilųjį telefoną, turėtumėte susisiekti su Pagalbos Tarnyba. Kiekvienas kodas yra unikalus kodas ir gali būti naudojamas tik kartą.

 • Siunčiamas SMS patvirtinimo kodas persivedimui ar įnešimui

  Savo lėšų persivedimui siūlome naudoti didžiausią apsaugą. Užpuolėjai negalės persivesti įneštų ar uždirbtų lėšų, tad kiekvieną kartą, kai norėsite persivesti lėšas, gausite SMS žinutę su patvirtinimo kodu, kurį turėsite įvesti į specialią formą jūsų Narių Zonoje. Taigi, net jei užpuolėjai kaip nors pavogė, atspėjo ar nulaužė slaptažodį jūsų Narių Zonoje, jie iš ten negalės nusiimti jokių lėšų. O SMS žinutė gauta laiku jums leis pakeisti slaptažodį ir susisiekti su Pagalbos Tarnyba.

 • Siunčiama SMS žinutė su autorizacija jūsų Narių Zonoje.

  Kiekvieną kartą, kai prisiregistruojate savo Narių Zonoje, į savo telefoną gausite SMS žinutę. Jei užpuolėjai kaip nors išsiaiškino jūsų Narių Zonos slaptažodį, jūs apie tai iš karto sužinosite. Prašome atkreipti dėmesį jog paslaugos negalite kartu aktyvuoti su "Priregistruoti savo Narių Zoną naudojant SMS kodą".

 

Dviejų žingsnių autentifikavimas yra nemokama paslauga.

Norėdami išvengti problemų, kurios gali kilti tokiu atveju, jei pametate savo mobilųjį telefoną, rekomenduojame patvirtinti savo paso ir adreso informaciją.