Oficialus pasaulio kikbokso čempiono ir Muay Thai kovotojo Andrei Kulebin rėmėjas.

Andrei Kulebin yra karaliaujantis Muay Thai (Tailando bokso) pasaulio čempionas, daugkartinis turnyrų mėgėjams ir profesionalams nugalėtojas. Jis taip pat yra patyręs Muay Thai treneris ir gerbiamas sporto meistras.

 •  

  Karaliaujantis pasaulio čempionas
  World Muay Thai Council (WMC)

 •  

  Karaliaujantis pasaulio čempionas
  World Kickboxing Network (WKN)

 • x25

  pasaulio čempionas
  (WKN, WMC, IFMA,
  WAKO, WMF, IPCC)

 • x4

  Europos čempionas
  (WKN, IFMA)

 • x1

  The World Combat Games laimėtojas

RoboMarkets Ltd paslaugos ir produktai nėra tinkami visų kategorijų investuotojams.
RoboMarkets Ltd savo paslaugas skiria patyrusiems klientams, pasižymintiems aukšta tolerancija rizikai ir stabilia finansine padėtimi.
Paslaugų tinkamumas bus įvertintas priėmimo proceso metu.
Turinys yra skirtas tik prekės ženklo reklamos tikslais.

Tikslumas

Geri sportininkai turėtų gerai ištirti situaciją ir rasti strategiškai geriausią jos sprendimo būdą. Ruošdamasis kovai, kovotojas iš anksto turi galvoti apie kovos taktiką, studijuoti priešininką ir parengti veiksmų planą. Norint sėkmingų rezultatų, jis turi nepaisyti emocijų ir labai aiškiai matyti bendrą vaizdą.

Savigyna

Muay Thai technikos vystėsi per amžių amžius trukusius karus, nusinešusius tūkstančių kovotojų, siekiančių įveikti oponentus, pasitikint tik savo gebėjimais ir stiprybėmis, gyvybes. Remiantis jų patirtimi, atsidaro šie laiko patikrinti kovos menai, kurie tapo ypatingai veiksmingomis savigynos priemonėmis, padedančiomis išlikti ramiam ir sutelkti dėmesį bet kurioje kritinėje situacijoje.

Geriausias kovotojas niekuomet nėra piktas ― Lao Tzu

Asmeninis tobulėjimas

Dėka jo naujų patirčių siekimo ir pastovaus asmeninio augimo, Andrei Kulebin tapo daugkartiniu Muay Thai ir kikbokso pasaulio čempionu ir gerbiamu sporto meistru.

RoboMarkets Muay Thai rėmimas

RoboMarkets didžiuojasi galėdami būti oficialiu Muay Thai kovotojo ir kikbokso pasaulio čempiono Andrei Kulebin - daugkartinio Tailando bokso pasaulio čempiono, turnyrų, skirtų tiek mėgėjams, tiek profesionalams, laimėtojo, patyrusio Muay Thai trenerio ir gerbiamo sporto meistro rėmėju.

 •  

  Karaliaujantis pasaulio čempionas
  World Muay Thai Council (WMC)

 •  

  Karaliaujantis pasaulio čempionas
  World Kickboxing Network (WKN)

Forex prekyba pasižymi didele rizika ir galite prarasti visą savo įnašą